مجید کیهانی در شهرستان آران و بیدگل

مجید کیهانی در شهرستان آران و بیدگل

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با اخباری از شهرستان های آران و بیدگل دنبال نمایید.

مجید کیهانی با مسئولان، ورزشکاران و مربیان دومیدانی شهرستان آران و بیدگل دیدار کرد.

 

مجید کیهانی،رییس فدراسیون در سفر به اصفهان، با «ابوالفضل معینی نژاد» فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کرد و در خصوص وضعیت ورزش دوومیدانی و ظرفیت های این شهر برای استعدادیابی و پشتوانه سازی بحث و گفتگو کرد.

 

در این نشست معینی نژاد، کیهانی، یزدی زاده، رییس هیات دوومیدانی استان اصفهان و جمعی از مسئولان، ورزشکاران و مربیان دوومیدانی شهرستان آران و بیدگل در محل فرمانداری این شهرستان حضور داشتند

 

معینی نژاد در خصوص ظرفیت های شهرستان آران و بید گل گفت: ورزشکاران شهرستان آران و بیدگل در رشته دوومیدانی علیرغم محدودیتها و محرومیتها در کسب مقام و افتخارآفرینی شهرستان خوش درخشیده اند.
وی خواستار تقویت فعالیتها و امکانات زیربنایی ورزش شهرستان بخصوص ورزش دوومیدانی شد و افزود: عدم امکانات مناسب و محرومیتها مانعی بر سرراه ورزشکاران این منطقه است که نیازمند حمایتهای همه مسئولان است.
فرماندار آران و بیدگل خاطرنشان کرد: آینده ای درخشان در حوزه ورزش شهرستان مترسم است و امیدواریم با همکاری همه مسئولان در راه اعتلای نظام و کسب موفقیت بیشتر برای جوانان این خطه گام برداریم.
رییس فدراسیون دوومیدانی نیز در این نشست اظهار داشت:ظرفیتهای بی نظیری از منابع انسانی در ورزش دوومیدانی در آران و بیدگل وجود دارد که باید این ورزش در این شهرستان به یک برند تبدیل شود.

 

مجید کیهانی افزود: انتخاب ورزش دو و میدانی به عنوان ورزش اول در این شهرستان مورد حمایتهای فدراسیون قرار می گیرد و در بلند مدت می تواند به عنوان قطب دوومیدانی مطرح شود.
وی با اشاره به افتخار آفرینی و موفقیت ورزشکاران و مربیان دوومیدانی کار شهرستان آران و بیدگل طی چند سال گذشته خاطر نشان کرد:در طرح ملی استعداد یابی دوومیدانی کشور و تحت پوشش قرار گرفتن ۲۰۰ ورزشکار در این حوزه می توان چند ورزشکار از این شهرستان را تحت پوشش قرار داد.
رییس فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران در ادامه نشست جهت اختصاص تجهیزات اولیه ورزش دوومیدانی این شهرستان شامل کفش میخی،لباس،وزنه و دیسک مساعدت نمود.
در پایان این دیدار و نشست از سرکار خانم ریحانه مبینی که در مسابقات مختلف کشوری در رشته دوومیدانی، مقام قهرمانی و رتبه های برتر را کسب نموده و به اردوی تیم ملی دوومیدانی دختران جوان کشور نیز دعوت شده است تقدیر و تجلیل شد.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “مجید کیهانی در شهرستان آران و بیدگل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi