مطالب مرتبط:

گفته های کیهانی در مورد بهارستان

گفته های کیهانی در مورد بهارستان

tm.aspx

 مجید کیهانی اعلام کرد شهر بهارستان یکی از مکان های پر استعداد دوومیدانی ایران می باشد.

رییس فدراسیون دوومیدانی می‌گوید شهر جدید بهارستان یکی از سه منطقه استعدادیابی کشور است.

 

مجید کیهانی عصر پنجشنبه در مراسم اختتامیه مسابقات دو صحرانوردی بانوان قهرمانی کشور در شهر جدید بهارستان گفت: شورای شهر و شهردار شهر جدید بهارستان همکاری بسیار خوبی برای برگزاری این مسابقات داشتند.
وی افزود: همکاری خوب مسئولان این شهر باعث شد تا فدراسیون دوومیدانی برای اجرای برنامه بعدی خود در این شهر انگیزه زیادی پیدا کند.
کیهانی ادامه داد: فدراسیون دو ومیدانی، مرحله اول طرح ملی استعداد یابی را در سه منطقه کشور برگزار خواهد کرد که شهر جدید بهارستان یکی از این مناطق برگزیده شد .
وی افزود: برنامه های استعدادیابی دو و میدانی کشور با همکاری آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان در شهر جدید بهارستان برگزار خواهد شد.
رئیس فدراسیون دوومیدانی در این مراسم از رضا قاسمی و حامد احمد پور قهرمانان اصفهانی دو و میدانی کشور تجلیل کرد و گفت: رضا قاسمی با قهرمانی خود سهمیه المپیک دو و میدانی ایران را حفظ کرد.
وی به شرایط نامساعد جوی امروز و برگزاری خوب این دوره از مسابقات در چنین شرایط اشاره کرد و افزود: امروز یک مسابقه سخت وخوب برگزار شد و باید از مسوولان استان اصفهان که میزبان خوبی برای این مسابقات بودند، تشکر کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفته های کیهانی در مورد بهارستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi