مطالب مرتبط:

گفتگویی با پریسا بهزادی

گفتگویی با پریسا بهزادی

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی ایران و اخباری از اردوی جوانان تیم ملی دنبال کنید.

نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت: مرحله نخست اردوی دختران جوان دوومیدانی پربار بود.

 

این نخستین مرحله اردوی دختران جوان دوومیدانی برای حضور در رقابتهای دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا بود، که خوشبختانه پربار هم برگزار شد. ترتیبی دادیم که ورزشکاران درتست های آمادگی جسمانی آکادملی ملی المپیک شرکت کردند و مربیان از وضعیت شاگردان خود با خبر شدند.

 

وی افزود: در این گروه چند ورزشکار از رده های سنی نوجوانان و نونهالان که از استعدادهای دوومیدانی بودند نیز حاضر شدند. اما قطعا در مراحل بعدی ورزشکاران حاضر در اردو ریزش خواهند داشت و مرحله بعدی با تعداد کمتر و کیفیت بالاتر برگزار خواهد شد.

 

بهزادی گفت: در روز پایانی اردو نیز دو کلاس مبارزه با دوپینگ، مکمل ها و مواد نیروزا و همچنین علم تمرین برگزار شد که برای تدریس این دو کارگاه از اساتید با تجربه ای چون خانم دکتر دادگستر و آقای دکتر نعیما خواجوی دعوت کردیم. ورزشکاران با حضور دراین کارگاهها با آگاهی بیشتری تمرین و از مکمل های ورزشی استفاده می کنند.

 

وی در پایان افزود: نکته قابل توجه این اردو این بود که خانم شهریان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش، با توجه به اهمیت برگزاری اردو برای جوانان، در مجموعه آفتاب انقلاب حاضر شدند و از نزدیک از تمرینات دختران دیدن کردند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با پریسا بهزادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi