مطالب مرتبط:

گفتگویی با ریحانه مبینی

گفتگویی با ریحانه مبینی

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگویی با ریحانه مبینی دنبال کنید.

بانوی رکورددار پرش طول سه رده سنی در اردوی جوانان گفت: حضور در رقابتهای جوانان آسیا هنوز برای من زود است.

 

درست است که در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در ماده پرش طول رکورددار هستم، اما هنوز برای قرار گرفتن در تیم جوانان آسیا زود است. امیدوارم در دور بعدی این مسابقات بتوانم جزء مقام آوران آسیا باشم.

 

پرنده آران بیدگلی افزود: در حال حاضر تمام برنامه هایم را از آقای حسن بادپی می گیرم که زحمات زیادی را نیز متحمل می شوند. اما به دلیل اینکه نمی‌توانم مربی مرد داشته باشم، حتی در اردو نیز مربی تخصصی خود را ندارم و زیر نظر خانم سمانه مظلومی تمرین می کنم که البته ایشان هم بر اساس برنامه های آقای بادپی بر من نظارت دارند. اما اگر یک مربی تخصصی برای پرش طول، در اردوی متمرکز حاضر باشد قطعا تاثیر اردو بیشتر خواهد بود.

 

وی ادامه داد: دراردو همه چیز خوب است و از امکانات خوبی بهره می بریم که در شهرستان خود آنها را نداریم. اما نمی توان توقع داشت که زمان اردوی جوانان بیش از این باشد. چون افرادی مانند من هم حاضر هستند که مشکل تحصیل دارند. من سال دوم مقطع متوسطه هستم و تمام تلاشم این است به رغم علاقه و پشت کاری که در ورزش دارم ضربه ای به درس هایم وارد نشود. به همین دلیل از زمان حضور در اردو رضایت دارم.

 

مبینی در پایان گفت: می‌دانم که روزی می توانم پرچم ایران را در میدان های مختلف به احتزاز دراورم. آقای بادپی نیز معتقد هستند که من ضمن شکستن رکورد ملی در پرش طول، روزی بر سکوهای آسیا خواهم ایستاد و مدال آوری خواهم کرد.

 

برچسب ها

یک دیدگاه در “گفتگویی با ریحانه مبینی”

  1. mohammad safaei گفت:

    kheyli baese eftehkar iran hastid shoma

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi