مطالب مرتبط:

رباب شهریان از اردوی تیم ملی جوان بازدید کرد

رباب شهریان از اردوی تیم ملی جوان بازدید کرد

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با یک خبر از اردوی تیم ملی جوانان بانوان کشور دنبال نمایید.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی جوانان دختر در تهران بازدید کرد.
رباب شهریان، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز با حضور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران از اردوی تیم ملی دوومیدانی جوانان دختر بازدید کرد.
در این دیدار مجید کیهانی، رییس فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رییس بانوان فدراسیون نیز حضور داشتند.
در ابتدا کیهانی ضمن ارائه برنامه های فدراسیون دوومیدانی در خصوص اردوی آماده سازی دختران جوانان کشور اشاره به اهداف بلند مدت فدراسیون برای تیم ملی جوانان نمود و در اینخصوص گفت: بدون هیچ محدودیت جنسیتی تیم ملی جوانان کشورمان را با قدرت به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اعزام خواهیم کرد.
شهریان نیز خطاب به اردونشینان گفت: اینکه رییس فدراسیون با جدیت تمام در تمام مراحل اردویی برنامه ریزی کرده و هیچ نگاه جنسیتی برای ترکیب تیمملی دومیدانی جوانان ندارد جای خوشحالی است.

وی در ادامه تاکید کرد: شما باید برای تمام دختران مسلمان الگو و نمونه باشید چرا که دوومیدانی رشته ایست که هیچ محدودیتی برای حضور با حجاب در هیچکدام از موادش ندارد بنابریان می‌توانید خودتان را به دنیا اثبات کنید.
در این جلسه معاون ورزش بانوان کشور از کیهانی خواست تا با نگاهی ویژه به دختران جوان، آینده دوومیدانی بانوان را بسترسازی کند و از تمام منابع برای ارتقاء سطح کیفی وضعیت آمادگی آنها تلاش کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رباب شهریان از اردوی تیم ملی جوان بازدید کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi