گفتگویی با زهرا خوش نشین

گفتگویی با زهرا خوش نشین

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگوی اختصاصی با مربی شیراز کشورمان دنبال کنید.

مربی ورزشکاران شیرازی در اردوی دختران جوان دوومیدانی گفت: نخستین مرحله از اردوی جوانان فرصت خوبی برای ارزیابی ورزشکاران بود.

 

سطح اردو خیلی خوب است و در نخستین مرحله فرصت مناسبی شد تا بتوانیم ورزشکاران خود را ارزیابی کنیم تا در مراحل بعد با آگاهی بیشتری پیش برویم. هرچند صبح روز سه شنبه نیز برای تست آمادگی جسمانی به آکادمی ملی المپیک رفتیم که بسیار رضایت بخش بود و آگاهی خوبی نسبت به جوانان پیدا کردیم.

 

وی افزود: در این اردوی متمرکز برای نوجوانان و نونهالانی که رکوردهای بهتری داشتند نیز انگیزه سازی شد تا بهتر از گذشته ظاهر شوند. به هر حال به اردوی جوانان دعوت شده اند و این امر خیلی خوب است. ورزشکاران نهایت استفاده را از امکانات تهران می برند. البته در تهران سرمای هوا کمی سخت است اما امکانات خوبی وجود دارد و ورزشکاران از نظر اسکان و تغذیه دغدغه ای ندراند.

 

خوش نشین در پایان گفت: امیدورم تیم خوبی برای حضور در قهرمانی آسیا حاضر شود. البته نمیخواهم در نخستین مرحله از اردو در خصوص عملکرد هیچ ورزشکاری نظر بدهم. اما در برخی مواد مانند پرتابها، پرش ارتفاع، دوی ۱۰۰ متر، دوی ۴۰۰ متر و دوی ۱۰۰ متر با مانع امیدهای خوبی داریم که باید بیشتر روی آنها تمرکز کنیم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگویی با زهرا خوش نشین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi