مطالب مرتبط:

گفتگویی با زهرا بهمنی

گفتگویی با زهرا بهمنی

tm.aspx

گفتگوی اختصاصی ما را با دونده چهارصد متر کشور از دست ندهید و خواننده این مطلب در سایت دوومیدانی باشید

دونده دوی ۴۰۰ متر در اردوی دختران جوان گفت: سطح اردوی جوانان خوب است و امیدوارم این امر مستمر باشد.

 

سطح اردوی جوانان خوب است و در تهران می توانیم در یک اردوی متمرکز به آمادگی بیشتری دست پیدا کنیم. صبح روز سه شنبه نیز برای تست بیومکانیک به آکادمی ملی المپیک رفتیم که خیلی خوب بود. با انجام این تست مربیان بیشتر از وضعیت فعلی ورزشکاران خود آگاهی پیدا می‌کنند.

 

وی افزود: امیدوارم برگزاری اردوهای متمرکز باز هم ادامه داشته باشد. من تمام تلاشم را می کنم که در صورت اعزام به رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در سال آینده، حضور پررنگی داشته باشم. البته در حال حاضر در رده جوانان رکورددار هستم، اما تمام تلاشم این است که در آینده ای نزدیک دارنده رکورد ملی در دوی ۴۰۰ متر باشم. حتی این توانایی را در خود می بینم که در این ماده بهتر از مریم طوسی ظاهر شوم. البته در حال حاضر جوان هستم.

 

بانوی دونده شیرازی کشورمان در رده جوانان، ادامه داد: رسیدن به ورودی رقابتهای جوانان جهان نیز دور از دسترس نیست. برای ورود به مسابقات جهانی باید با زمان ۵۵ ثانیه بدوم. البته پیش از هر کاری باید به کاهش رکوردم بی اندیشم که قطعا با تمرینات مستمر و حضور در اردوهای متمرکز ممکن خواهد شد.

 

بهمنی گفت: در حال حاضر برنامه تمریناتم را از محسن اکبرپور می گیرم. البته ایشان در کرمان هستند و من در شیراز تمرین می‌کنم. امسال در لیگ دوومیدانی نیز حضور داشتم و توانستم در مرحله نخست که به میزبانی شیراز برگزار شد، در دوی ۴۰۰ متر جزء مقام آوران باشم. به همین دلیل کسب مقام در میادین آسیایی و رسیدن به مسابقات جهانی را غیر ممکن نمی‌بینیم. و قطعا روزی رکورددار دوی ۴۰۰ متر کشور خواهم بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با زهرا بهمنی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi