مطالب مرتبط:

بهترین دوومیدانی کاران حوزه NACAC انتخاب شدند

بهترین دوومیدانی کاران حوزه NACAC انتخاب شدند

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با اخباری حوزه NACAC دنبال کنید جایی که بولت اول نشد.

بهترین دوومیدانی کاران حوزه NACAC انتخاب شدند و دوومیدانی کار آمریکایی موفق شد بازهم یوسین بولت جامائیکایی را پشت‌سر بگذارد.
مراسم بهترین دوومیدانی‌کاران آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب در سال ۲۰۱۵ برگزار شد و ورزشکاران آمریکایی و کوبا موفق به کسب عناوین برتر سال شدند.
«اشتون ایتون» که چند هفته پیش به عنوان بهترین دوومیدانی کار مرد جهان انخاب شد، موفق به کسب موفقیتی دیگر شد و به عنوان بهترین دوومیدانی کار مرد حوزه NACAC انتخاب شد. با این جایزه، این دوومیدانی کار آمریکایی بازهم یوسین بولت را پشت سر گذاشت و به دیگر جایزه مهم سال دوومیدانی رسید.
ایتون در رقابت‌های جهانی دوومیدانی در چین موفق شد با شکستن رکورد دهگانه جهان که در اختیار خودش بود، به مدال طلا برسد. این دوومیدانی‌کار آمریکایی با کسب ۹۰۴۵ امتیاز موفق شد رکورد جهانی این ماده را بهبود ببخشد.
از دیگر نفرات کاندیدای این جایزه یوسین بولت دونده نامدار از جامائیکا، کریستین تیلور در پرش ارتفاع از آمریکا و جو کواچ پرتابگر وزنه آمریکا بودند.
«یارسلی سیلوا» از کوبا نیز بهترین دوومیدانی کار زن این حوزه شد. این دوومیدانی‌کار پرش با نیزه زنان جهان، با رکورد ۴.۹۱ در رقابت‌های جهانی چین قهرمان شد. سیلوا کوبایی در دوره قبل رقابت‌های جهان در مسکو نایب قهرمان شد. او نایب قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ لندن و قهرمانی رقابت‌های داخل سالن جهان در سال ۲۰۱۴ را هم در کارنامه دارد.
در بخش زنان «شلی آن‌فریزر»، دونده جامائیکایی و «دنیا کابایرو»، پرتابگر دیسک آمریکا و «تیانا بارتولتا»، دوومیدانی کار پرش طول آمریکا رقیبان سیلوا برای رسیدن به این عنوان بودند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “بهترین دوومیدانی کاران حوزه NACAC انتخاب شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi