مطالب مرتبط:

گفتگویی با سمانه مظلومی

گفتگویی با سمانه مظلومی

tm.aspx

در گفتگویی اختصاصی که با ریحانه مبینی مربی دوومیدانی داشتیم اعلام نمود به زودی رکورد پرش طول کشور تغییر خواهد کرد.

مربی ریحانه مبینی در اردوی جوانان کشور، گفت: من با اطمینان خاطر می‌گویم که با حضور ریحانه مبینی قطعا به زودی رکورددار پرش طول ایران تغییر خواهد کرد.

 

ریحانه مبینی هنوز در رده سنی نونهالان است. هر چند که به طور همزمان رکورددار سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان است، اما راه زیادی پیش رو دارد. قطعا با رسیدن به رده سنی بزرگسالان می تواند تحولی اساسی در این ماده در میادین آسیایی و جهانی ایجاد کند.

 

وی افزود: ریحانه تاکنون ۸۰ درصد از تمرینات تخصصی را  انجام نداده است. سعی می کنیم که بیشتر تمرینات مرتبط با رده سنی او باشد. البته از فیزیک خوبی برخوردار است و با هفته ای سه جلسه تمرین در جایگاه خوبی ایستاده است. با توجه به اینکه رکورد ماده پرش طول ایران همچنان متعلق به شادروان توران شادپور است، اما دیری نخواهد گذشت که ریحانه رکورددار این ماده در رده ملی خواهد شد.

 

وی ادامه داد: یکی از زحمت کشان شهر آران و بید گل که نخبه ای مانند ریحانه را حمایت می کند، آقای حسن بادپی است که ضمن حمایت از تمامی ورزشکاران این خطه پشتیبانی خوبی از مبینی می کند. تمام برنامه های تمرینی ریحانه را آقای بادپی تظیم و ارائه می کند و من از نزدیک تمریناتش را پیگیری می کنم.

 

مظلومی در پایان در خصوص سطح اردوی جوانان کشور گفت: از مسئولین فدراسیون تشکر می کنم که ریحانه را به این اردو دعوت کرده اند. درست است که این ورزشکار یک استعداد است اما با توجه به اینکه هدف از تشکیل این اردو حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در سال ۱۳۹۵ است، ریحانه نونهال است و امکان اعزام برایش وجود ندارد. اما به هر شکل اردو نشین شده است و خوشبختامه سطح اردو و رسیدگی به ورزشکاران نیز رضایت بخش است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با سمانه مظلومی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi