مطالب مرتبط:

گفتگویی با روح الله محمودی

گفتگویی با روح الله محمودی

tm.aspx

 گفگوی اختصاصی سایت دوومیدانی را با روح الله محمودی مربی دوهای نیمه استقامت و استقامت کشورمان دنبال کنید.

مربی دوهای نیمه استقامت و استقامت می‌گوید دست یابی به رکوردهای ورودی مسابقات قهرمانی داخل سالن جهان کار دشواری است.
اولین مرحله اردوی دوندگان نیمه استقامت و استقامت، با هدف آماده سازی جهت حضور در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا از نوزدهم آبان ماه در ارتفاعات کرکس شهرستان کاشان به مدت ۲۱ روز برگزار شد و مرحله دوم این اردو از تاریخ ۱۱ آذر لغایت ۲۱ آذر در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران پیگیری شد. از تاریخ ۲۲ آذر بمدت ۱۷ روز مجددا به ارتفاعات کرکس خواهیم رفت و برای حضور در مسابقات صحرانوردی قهرمانی کشور که انتخابی تیم ملی صحرانوردی برای اعزام به مسابقات قهرمانی صحرانوردی آسیا خواهد بود آماده می‌شویم .
وی افزود: علی فهیمی، حسین کیهانی و محمدرضا ابوترابی دوندگانی هستند که در حال حاضر به صورت منسجم این اردوها را پیگیری می‌کنند و سایر ورزشکاران نیز با مربیان اختصاصی خود در شهرستان ها به تمریناتشان می پردازند. بعد از مسابقات انتخابی نیز به یک اردوی هشت روزه در کیش خواهیم رفت و یک سری رکورد گیری ها و تمرینات را نیز در جزیره ادامه خواهیم داد تا مجددا مرحله نهایی اردو را در آفتاب انقلاب تهران برگزار کنیم.
محمدی تاکید کرد: هدف اصلی ما از برگزاری این اردوها حضور پررنگ در مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا و شکستن رکوردهای ملی در مواد ۱۵۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر است.
وی افزود: دست یابی به رکورد ورودی مسابقات قهرمانی داخل سالن جهان سخت است ولی ناامید نیستیم و با قدرت به تمرینات ادامه میدهیم. امیدواریم در تابستان سال آینده در ماده ۳۰۰۰ متر بامانع رکورد زیر هشت دقیقه و ۳۸ ثاینه و در ماده ۵۰۰۰ متر نیز رکورد ۱۴ دقیقه و ۵۹ ثانیه را ثبت کنیم .

برچسب ها

یک دیدگاه در “گفتگویی با روح الله محمودی”

  1. حسین گفت:

    جا دارد از ولی اله محمودی از قهرمانان نامی کشور که سهم زیادی در امر توسعه ورزش دومبدانی در ایران داشته اند .تقدیر و تشکر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi