مطالب مرتبط:

سریع ترین دونده جهان در سالگرد مسابقات المپیک لندن

سریع ترین دونده جهان در سالگرد مسابقات المپیک لندن

tm.aspx

یوسین بولت قهرمان سابق دوومیدانی جهان در سالگرد مسابقات المپیک لندن شرکت نمود.

قهرمان جامائیکایی دو و میدانی جهان از حضور خود در سالگرد مسابقات المپیک لندن پیش از بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ خبر داد.

 

برگزار کنندگان دو و میدانی لندن حضور اوسین بولت، قهرمان شش دوره المپیک برای سالگرد مسابقات المپیک لندن در سال آینده را که یکی از بزرگترین رویدادهای دو و میدانی جهان است، تائید کردند.
سریع ترین دونده جهان در مسابقات لیگ الماس لندن که در ۲۲ و ۲۳ ژوئیه (۳۱ تیر و اول مرداد ۹۵) و پیش از بازی های ریو برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.
این دونده جامائیکایی اعلام کرده است: خوشحالم که دوباره در استادیو المپیک لندن خواهم دوید. می دانم که هواداران دو و میدانی دانش عمیقی در این ورزش دارند و فضای بزرگی را مثل همیشه فراهم می‌کنند.
وی افزود: من ابتدا در گرند پریکس ۲۰۰۵ لندن شرکت کردم و این نهمین رقابت من در این شهر خواهد بود. جامائیکایی های زیادی در لندن زندگی می کنند و من همیشه مورد حمایت آنها هستم.
رئیس هیات مدیره دو و میدانی انگلیس نیز گفت: اوسین بولت ورزشکار جهانی است. این یکی از آخرین فرصت ها برای خانواده ها است که برای تماشای مسابقه وی حضور داشته باشند.
سالگرد مسابقات المپیک لندن یکی از بهترین رویدادهای ورزشی در لندن است و امسال نیز با نزدیک تر شدن به المیپک ریو جذابیت خاصی خواهد داشت.
بولت جامائیکایی نخستین دونده ای است که در دو دوره پیاپی المپیک در هر سه ماده دو سرعت (۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر و ۴ در ۱۰۰ متر) صاحب مدال طلا شد و نامزد دریافت جایزه بزرک بهترین دونده سرعت در میان رقبانش شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سریع ترین دونده جهان در سالگرد مسابقات المپیک لندن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi