مطالب مرتبط:

گفتگویی با احمد رمضان زاده

گفتگویی با احمد رمضان زاده

tm.aspx

 

سایت دوومیدانی را با  گفتگویی اختصاصی با مربی تفتیان جناب احمد رمضان زاده دنبال کنید.

مربی حسن تفتیان گفت: برای تمرین در کیش مشکلی از سوی فدراسیون نبود، اما از نظر من تمرینات در تهران از آرامش خاصی برخوردار است.

 

تفتیان در شرایط خوبی به سر می برد. تمرینات اختصاصی را آغاز کرده ایم. در حال حاضر نیز در آکادمی ملی المپیک با آرامش خوبی تمرینات را پیگیری می کنیم.

 

وی در خصوص عدم حضور در جزیره کیش توضیح داد: تیم ملی برای ادامه تمرینات به کیش رفت اما من صلاح دیدم که تفتیان تمرینات را در تهران پیگیری کند. آکادملی ملی المپیک از نظر آرامش محیطی و تغذیه بسیار مناسب است و تنها دو روز در هفته برای برخی تمرنیات به آفتاب انقلاب می رویم. اما به عقیده من در حال حاضر تهران بسیار مناسب است.

 

رمضان زاده افزود: برنامه های خود را برای حسن تفتیان به آقای کیهانی رییس فدراسیون ارائه کرده ام. پیش از رقابتهای داخل سالن آسیا در قطر تمریناتی را پشت سر خواهیم گذاشت. پس از آن نیز ۴۵ روز قبل از مسابقات جهانی داخل سالن در آمریکا تمرینات خوبی خواهیم داشت.

 

 

وی در پایان گفت: هدف ما برای حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو فراتر از حضور در مرحله نیمه نهایی است. تفتیان پتانسیل بالایی دارد و در صورت وجود امکانات حتی می تواند در المپیک فینالیست باشد. به عقیده من تفتیان یکی از ورزشکارانی است که در بازیهای آسیایی بعدی می تواند در دوی ۱۰۰ متر به مدال برسد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با احمد رمضان زاده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi