مطالب مرتبط:

مرحله نخست اردوی رضا قاسمی به انتها رسید

مرحله نخست اردوی رضا قاسمی به انتها رسید

tm.aspx

در گفتگوی اختصاصی سایت دوومیدانی با حامد احمد پور مربی رضا قاسمی به این نتیجه رسیدیم که مرحله نخست اردو رضا قاسمی به انتها رسیده است.

مربی رضا قاسمی گفت: مرحله نخست اردوی آماده سازی دونده المپیکی کشورمان به پایان رسیده است.

 

مرحله نخست اردوی رضا قاسمی از پایان هفته گذشته در جزیره کیش به پایان رسید. پس از چند روز استراحت، از هفته جدید وارد فاز دوم اردو خواهیم شد و تمرینات را در جزیره پیگیری خواهیم کرد.

 

وی افزود: این اردو کیفیت بالایی داشت. نسبت به اردو های گذشته خیلی بهتر بود و دغدغه ذهنی نداشتیم. اینکه چند ملی پوش به صورت همزمان و بدون هیچگونه تفاوتی در کیش تمرین می کردند از محسنات این اردو بود. ورزشکاران با یک انسجام اردوی تدارکاتی را پشت سر گذاشتند.

 

مربی نماینده دوی ۱۰۰ متر کشورمان در المپیک ریو، ادامه داد: می توان گفت در این اردو همه ورزشکاران تقریبا به آنچه انتظار داشتند رسیده بودند. از اینجا به بعد نیز رضا برای حضور در رقابتهای داخل سالن آسیا و جهان آماده می شود. البته پیش از حضور در این میادین قطعا در رقابتهای داخل سالن که در تهران برگزار می شود حاضر خواهد شد.

 

 

احمد پور در پایان گفت: کسب مدال برای رضا قاسمی در رقابتهای داخل سالن آسیا قطعی است. در رقابتهای داخل سالن جهان نیز قطعا حضور پررنگی خواهد داشت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرحله نخست اردوی رضا قاسمی به انتها رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi