گفت گویی با کیم بوخونسوف

گفت گویی با کیم بوخونسوف

01079122

سایت دوومیدانی را با گفتگویی صمیمانه با مربی احسان حدادی جناب کیم بوخونسوف دنبال می کنیم.

کیم بوخونسوف در خصوص آخرین وضعیت نایب قهرمان المپیک لندن اظهار داشت: همه ایران از حدادی انتظار کسب نتیجه خوب و مدال خوشرنگ در رقابت های المپیک ریو را دارند و این انتظارات کمی احساس مسئولین ما را زیاد میکند. کار سختی در پیش رو داریم و باید پاسخگوی خواسته ملت قهرمان پرور ایران باشیم بنابراین باید کاملا هوشمندانه عمل کنیم.

وی ضمن قدردانی از کیهانی افزود: از رییس فدراسیون بخاطر مهیا کردن بهترین شرایط و امکانات مطلوب و شایسته یک ورزشکار المپیکی تشکر می‌کنم. او دوومیدانی را خوب می فهمد و دلسوزانه و عاشقانه کار می‌کند.این امر برای ورزش مادر یک ملت حسن بزرگی است.

بوخونسوف خاطرنشان کرد: با دقت زیادی تمریناتی را که حدادی می‌دهم دنبال می‌کنم و دوست دارم او مدال بگیرد. میدان بزرگ و سرنوشت سازی در پیش روست. با وضعیتی که الان داریم اگر حدادی در ۲۰ مارچ موفق به پرتاب بالای ۶۵ شود نشان از پیشرفت او دارد.بعد از شرکت در مسابقات گرند پری قطر، حضور پر قدرت در رقابت های باشگاه ها جزو برنامه های ما خواهد بود. ما باید قبل زا رقابت های المپیک در حدو ۱۰ مسابقه خوب بدهیم تا با آمادگی کامل در المپیک حاضر شویم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفت گویی با کیم بوخونسوف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi