روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی

روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی

01079115

با سایت دوومیدانی و اردوی کیش احسان حدادی و پرسپولیس تهران همراه باشید.

حدادی با مربی جدید خود در کیش مشغول تمرین و آماده‌سازی برای بازگشت به شرایط قهرمانی است و پرسپولیسی‌ها هم به کیش مسافرت کرده‌اند تا تمرینات خود را در فضای تازه‌ای پی بگیرند. آنها که برخلاف تیم‌های لیگ برتری بدون تعطیلی تمرینات خود را در هوای خوب جنوب ایران دنبال می‌کنند، در جلسه تمرینی امروز با احسان حدادی مواجه شد. حدادی علاوه بر کارهای پرتابی انواع و اقسام تمرین‌ها را با وسایل مختلف انجام می‌دهد و پرسپولیسی‌ها هم که به او به چشم یک قهرمان ملی نگاه می‌کنند، سعی کردند در تمرین امروز به حدادی روحیه بدهند.

حدادی که در المپیک قبلی اولین مدال تاریخ دوومیدانی را برای ایران به ارمغان آورده، تلاش می‌کند به وضعیت مطلوب برگردد و این کار درست شبیه کاری است که پرسپولیسی‌ها قصد انجامش را دارند. آنها با حدادی هنوز پایین‌تر از روزهای قهرمانی هستند اما گذشت زمان و ممارست شرایط آنها را بهتر خواهد کرد. آنچه که در ادامه خواهید دید دیداربازیکنان پرسپولیس با حدادی است اگرچه زمین تمرین قرمزپوشان بیشتر مناسب ستاره دوومیدانی ایران بود تا فوتبالیست‌هایی که سعی می کردند احسان را به رکوردزنی و کسب مدال تشویق کنند.

احسان که زیرنظر مربی کهنسال خود در آفتاب کیش کاملا سوخته است، امروز نیم نگاهی به تمرینات برانکو داشت تا احیانا دیسک یا وزنه‌ای را اشتباها به سمت بازیکنان پرسپولیس پرتاب نکند!

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi