مطالب مرتبط:

نگرانی برانکو از پرتاب های حدادی

نگرانی برانکو از پرتاب های حدادی

00989962

سایت دوومیدانی را با اخباری از اردوی کیش احسان حدادی و تیم پرسپولیس تهران دنبال می کنیم.

احسان حدادی در خصوص آخرین وضعیت اردوی خود در کیش بیان کرد: در کیش مشغول تمرینات سنگین هستیم و هفته ای ۹ جلسه تمرین دارم. مدتی مربی نداشتم و مشکل تکنیکی پیدا کردم. حالا کار برایم سخت شده است با این حال مربی ام گفته است که تا اواخر اسفندماه به دنبال رفع مشکل تکنیکی خواهم بود. بعد از این اردو به تهران برمی گردم و به آفریقای جنوبی می روم پس از آن هم دوباره به تهران بر می گردم و اواسط فروردین ماه به آمریکا می روم تا بتوانم مراحل نهایی آماده سازی با پیگیری کنم.

وی درباره اینکه آیا می تواند به شرایط مطلوب دست پیدا کند یا خیر، گفت: حقیقت این است که تمام سعی خود را می کنم و همواره توانستم بهترین نتایج خودم را زمانی که بتوانم خوب تمرین کنم کسب کنم. مشکلاتی برای تمرین داشتم ولی هر چه جلوتر برویم کار راحت تر می شود. امیدوارم که قبل از عید مشکلات تکنیکی رفع شود. تمام سعی خودم را می کنم تا بهترین نتیجه را در المپیک کسب کنم. قول می‌دهم که دو برابر لندن تمرین کنم تا در المپیک ریو به نتیجه برسم. بهرحال این نتیجه خوب برای کل ورزش کشور است و نه برای دوومیدانی.

حدادی درباره تمرین همزمان با تیم فوتبال پرسپولیس در کیش گفت: روز گذشته در نصف زمین من تمرین می کردم و نصف دیگر پرسپولیس. زمانی که من پرتاب می کردم برانکو مدام به بازیکنانش می گفت مراقب باشم تا به بازیکنان اصابت نکند و به بازیکنان هم تاکید می کرد که برای من شرایط تمرین را بر هم نزنند. پرسپولیسی ها به من خیلی لطف داشتند و البته همه مردم و رسانه ها این لطف را دارند که از همه قدردانی می کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نگرانی برانکو از پرتاب های حدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi