مطالب مرتبط:

روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی

روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی

01079115

با سایت دوومیدانی و اردوی کیش احسان حدادی و پرسپولیس تهران همراه باشید.

حدادی با مربی جدید خود در کیش مشغول تمرین و آماده‌سازی برای بازگشت به شرایط قهرمانی است و پرسپولیسی‌ها هم به کیش مسافرت کرده‌اند تا تمرینات خود را در فضای تازه‌ای پی بگیرند. آنها که برخلاف تیم‌های لیگ برتری بدون تعطیلی تمرینات خود را در هوای خوب جنوب ایران دنبال می‌کنند، در جلسه تمرینی امروز با احسان حدادی مواجه شد. حدادی علاوه بر کارهای پرتابی انواع و اقسام تمرین‌ها را با وسایل مختلف انجام می‌دهد و پرسپولیسی‌ها هم که به او به چشم یک قهرمان ملی نگاه می‌کنند، سعی کردند در تمرین امروز به حدادی روحیه بدهند.

حدادی که در المپیک قبلی اولین مدال تاریخ دوومیدانی را برای ایران به ارمغان آورده، تلاش می‌کند به وضعیت مطلوب برگردد و این کار درست شبیه کاری است که پرسپولیسی‌ها قصد انجامش را دارند. آنها با حدادی هنوز پایین‌تر از روزهای قهرمانی هستند اما گذشت زمان و ممارست شرایط آنها را بهتر خواهد کرد. آنچه که در ادامه خواهید دید دیداربازیکنان پرسپولیس با حدادی است اگرچه زمین تمرین قرمزپوشان بیشتر مناسب ستاره دوومیدانی ایران بود تا فوتبالیست‌هایی که سعی می کردند احسان را به رکوردزنی و کسب مدال تشویق کنند.

احسان که زیرنظر مربی کهنسال خود در آفتاب کیش کاملا سوخته است، امروز نیم نگاهی به تمرینات برانکو داشت تا احیانا دیسک یا وزنه‌ای را اشتباها به سمت بازیکنان پرسپولیس پرتاب نکند!

برچسب ها

0 دیدگاه در “روحیه دادن پرسپولیسیا به حدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi