گفتگویی با احسان حدادی

گفتگویی با احسان حدادی

tm.aspx

در گفتگویی صمیمانه با یکی از پرامید ترین چهرهای کسب مدال در المپیک برای دوومیدانی ایران فهمیدیم که از اردو های برگزار شده بسیار راضی می باشد.

حدادی می‌گوید در این اردو همه چیز برایم مهیا شده و آرامش خوبی دارم.
احسان حدادی در گفت و گو با سایت دوومیدانی اظهار داشت: اینکه رییس فدراسیون برای بازدید از تمرینات من و سایر ملی پوشان به جزیره کیش آمده جای خوشحالی دارد و برایمان دلگرم کننده است.
وی افزود: شرایط بهتر شد و با حضور ماساژور در کنار تیم نظم و آرامش خوبی بر اردو حاکم است. برای من در این اردو سعی شده تا همه چیز مهیا شود و من دوست دارم تا با کسب یک نتیجه خوب پاسخ همه خوبیها را بدهم.
نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن تاکید کرد: مشکل خاصی ندارم و صبح و بعد از ظهر طبق برنامه های کیم در زمین حاضر می‌شوم تا تمریناتم را ادامه دهم. او فرد سخت گیری است و این سخت گیری برای من و ملت من است.
حدادی خاطرنشان کرد: قرار است تا بعد از اردو کیش، شرایط سفر به امریکا یا افریقا برای مرحله بعدی اردو فراهم شود تا دور جدید تمریناتم را در خارج از ایران پیگیری کنم.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگویی با احسان حدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi