چراغ سبز مرد روسی به دوومیدانی ایران

چراغ سبز مرد روسی به دوومیدانی ایران

tm.aspx

کیم بوخونسوف مرد پیر دوومیدانی جهان که چند ماهی می شود به ایران آمده است تا حدادی را برای المپیک آماده کند اعلام کرد بهترین اردوی هشت سال اخیر ایران این اردو بود به کیهانی تبریک می گویم.

 

مربی روسی احسان حدادی از شرایط اردوی کیش رضایت دارد.
کیم بوخونسوف در جریان بازدید مجید کیهانی از اردوی ملی پوشان در کیش اظهار داشت: من مدت زیادی در ایران برای تمریناتم با حدادی کار کردم و اردوهای زیادی هم در کنار هم بودیم. در مقایسه با هشت سال سابقه حضورم در ایران این بهترین اردو از هر نظر برایم بود.

مربی روسی حدادی ضمن قدردانی از کیهانی از او خواست تا پس از پایان اردوی کیش، شرایط برپایی اردوهای منظم در افریقا یا امریکا فراهم شود.
وی افزود: از وقتی که زاخاروف به کادر فنی اضافه شد، دغدغه های خستگی سنگین حدادی پس از تمرینات طاقت فرسا در جزیره کمتر شده و حالا او سرحال تر از روز قبل در تمرین حاضر می‌شود و این امر هوشیاری حدادی در انتخاب وی و دلسوزی و عشق کیهانی به ورزش دوومیدانی کشور را گویاست.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “چراغ سبز مرد روسی به دوومیدانی ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi