مطالب مرتبط:

گفتگویی با علی رضایی

گفتگویی با علی رضایی

tm.aspx

سایت دوومیدانی را با گفتگویی صمیمانه با سرپرست اردوی تیم ملی جوانان جناب آقای علی رضایی دنبال کنید.

سرپرست اردوی تیم ملی جوانان گفت: با توجه به شناسایی نقاط قوت و ضعف در نخستین مرحله، مراحل بعدی اردوی جوانان از سطح بالاتری برخوردار خواهد بود.

 

در مرحله نخست اردو سطح ورزشکاران دعوت شده و کار مربیان حاضر در اردو مورد آنالیز قرار گرفت و به طور حتم برای مراحل بعدی، اردو در سطح بالاتری برگزار خواهد شد. به همین منظور رقابتهای داخل سالن قهرمانی جوانان کشور را برنامه ریزی کرده‌ایم که در صورت موافقت آقای کیهانی برگزار خواهد شد. ورزشکارانی که در این میدان عمکرد مطولبی داشته باشند، در هر رده سنی که باشند، اگر در سطح جوانان باشند، قطعا برای مراحل بعد از مدعوین اردو خواهند بود.

 

سرپرست اردوی تیم جوانان دوومیدانی در خصوص دعوت نشدن برخی از ورزشکاران با استعداد به اردو توضیح داد: ما عملکرد ورزشکاران را در رقابتهای قهرمانی کشور مورد ارزیابی قرار دادیم. نونهالان و نوجوانان مستعدی داریم که به اردوی جوانان دعوت نشده اند، اما با توجه به اینکه این اردو مختص رده سنی جوانان است و ما با بحث محدودیت اسکان ورزشکاران نیز روبرو بودیم، اولویت ما جوانان بودند و بعد نوجوانانی که بر اساس رکورد‌های ثبت شده از سطح بالاتری برخوردار بودند. خوشبختانه مرحله اول اردو این فرصت را مهیا کرد که ما بتوانیم ضمن بررسی وضعیت ورزشکاران، عملکرد مربیان را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم.

 

وی افزود: فاصله زیادی تا رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا و جهان باقی نمانده است. به همین منظور بلافاصله پس از امتحانات پایان ترم مدارس، جوانان در مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور حاضر خواهند شد. پس از آن منتخبین این رقابتها نیز در کنار بزرگسالان در رقابتهای داخل سالن دهه فجر به میدان می روند. این ورزشکاران بر اساس عملکرد به دومین مرحله از اردوی جوانان دعوت خواهند شد.

 

وی در رابطه با محل و زمان برگزاری اردوهای جوانان گفت: در نخستین مرحله با توجه به همزمانی با فصل مدارس، امکان حضور بیش از یک هفته برای جوانان سخت بود، چرا که دانش آموز هستند. همین امر موجب شد تا سه ورزشکار خوب ما از استان خراسان رضوی نتوانند در اردو حاضر شوند. اما برای مرحله دوم سعی می‌کنیم حداقل ۱۰ روز دوومیدانی کاران جوان در اردو باشند. محل برگزاری اردو نیز با توجه به نظر رییس فدراسیون و وجود امکانات تغییر خواهد کرد و به احتمال قوی یکی از شهر های جنوبی کشور محل برگزاری اردو خواهد بود.

 

رضایی در پایان گفت: به زودی گزارشی از مرحله نخست اردوی پسران جوان کشور به رییس فدراسیون ارائه خواهم کرد تا در خصوص نقاط ضعف و قوت این اردو بحث و تبادل نظر داشته باشیم. با این اوصاف اردوی جوانان در مراحل بعد از سطح بالاتری برخوردار خواهد بود. اردوی دختران جوان نیز با همین استراتژی از روز ۲۳ آذر ماه در آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با علی رضایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi