گفتگو با سعید پیری

گفتگو با سعید پیری

tm.aspx

با گفتگوی صمیمی با سعید پیری در سایت دوومیدانی همراه باشید.

دونده جوان کشورمان گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید زمان اردو طلانی شود، در یک هفته به شرایط مطلوب نمی‌رسیم.

 

استارت این اردو با توجه به نزدیکی رقابتهای آسیایی و جهانی بسیار خوب است. حداقل ورزشکاران می توانند از امکانات بیشتری در تهران بهره مند شوند تا به آمادگی لازم برای حضور در میادین بزرگ برسند.

 

وی افزود: یک هفته برای رسیدن به شرایط مناسب کوتاه است و امیدواریم برگزاری اردوها تداوم داشته باشد. به هرحال تمام جوانان برای رسیدن به ورودی آسیایی و حدنصاب های جهانی تلاش می کنند. در این اردو نیز تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر می گذاریم و با ادامه این روند می توانیم به کاهش رکورد ها نزدیک شویم.

 

 

وی ادامه داد: من در دو ماده ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر می دوم اما برای رسیدن به ورودی بیشتر تمرکزم بر روی دوی ۴۰۰ متر است. رکورد شخصی من ۴۹:۹۰ ثانیه است، اما رسیدن به حدنصاب ها غیر ممکن نیست. فکر می کنم برای کسب ورودی رقابتهای دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان که سال آینده در روسیه برگزار می شود، باید در ۴۰۰ متر به زمان ۴۷:۷۰ ثانیه برسم. با تداوم تمرینات خوب و پیوسته این مهم دست یافتنی است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگو با سعید پیری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi