مطالب مرتبط:

گفت گویی با محمد رضا رحمانی

گفت گویی با محمد رضا رحمانی

tm.aspx

با گفتگوی صمیمی با محمد رضا رحمانی در سایت دوومیدانی همراه باشید.

 

دونده جوان ۴۰۰ متر با مانع کشورمان می‌گوید انگیزه بیشتری برای حضور در مسابقات پیدا کرده ام.

 

مدتی را که در شهرستان تاکستان قزوین تمرین می‌کردم بدلیل نبودامکانات کافی در ورزشگاه ناچار بودم هر روز از تاکستان به قزوین بیایم و از آنجا که رفت و آمد نیز برایم سخت بود، انگیزه تمرین کردن و حضور در مسابقات را از دست داده بودم. اما الان که به اردوی تیم ملی دعوت شده ام انگیزه بیشتری پیدا کرده ام و همه تلاشم را برای حضور پر قدرت در مسابقات داخلی و کسب سهمیه رقابت های آسیایی و جهانی خواهم کرد.

 

وی افزود: من تجربه حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا و همچنین مسابقات المپیک نوجوانان جهان را هم دارم و در ماده ۴۰۰ متر نیز رکورد خوبی ثبت کرده ام اما برای شرکت در ماده ۴۰۰ متر بامانع تنها با رکورد ورودی جهانی یک ثاینه و هفتاد صدم ثاینه فاصله دارم. در حال حاضر حدنصاب کسب سهمیه مسابقات جهانی در ماده ۴۰۰ متر بامانع ۵۳/۲۰ ثانیه است و من در کارنامه خود رکورد ۵۴/۹۰ را ثبت کرده ام.

 

رحمانی در ادامه گفت: شکر خدا شرایطی که الان در اردو حاکم است آرامش خاطر من و سایر ورزشکاران را جلب کرده است.امکانات رفاهی مناسب، تغذیه خوب، کادر فنی و مربیانی هم که دعوت شده اند جزو بهترین ها هستند و امیدواریم تا این اردو ها تداورم داشته باشد.

 

وی ضمن قدردانی از زحمات  رییس فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان کرد: خواسته من و برخی از ملی پوشان برگزاری اردوهای غیر متمرکز با حضور مربیان تخصصی و یا حضور مربیان اختصاصی در مراحل بعدی اردوهای متمرکز است. من به همراه حسن کیایی مربی خودم مطمئنا شرایط بهتری در کسب نتایج خواخم داشت چرا که برنامه ریزی دقیقی با وی برای کسب سهمیه ها کرده ایم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با محمد رضا رحمانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi