مطالب مرتبط:

گفت گویی با محمد جواد شوریابی

گفت گویی با محمد جواد شوریابی

tm.aspx

با گفتگوی صمیمی با محمد جواد شوریابی در سایت دوومیدانی همراه باشید.

دونده دوی ۴۰۰ متر با مانع جوانان کشور گفت: اردوی خوبی در حال برگزاری است اما امیدوارم مراحل بعدی اردو در شهر های جنوبی باشد.

خوشبختانه اردوی خوبی برای جوانان تدارک دیده شده است. از نظر تجهیزات و امکانات واقعا نسبت به ادوار گذشته از امکانات بهتری بهره می بریم. حتی در خوابگاه نیز امکانات مناسب است و مشکلی نداریم.

 

وی افزود: یکی از مسائلی که امیدواریم در مراحل بعد از نظر مسولین مورد توجه قرار گیرد محل برگزاری اردو است. درست است که تهران از نظر تجهیزات شرایطی بهتر از استانهای دیگر دارد، اما با توجه به شرایط آب و هوایی در این فصل شهر های جنوبی کشور برای ادامه تمرینات مناسب تر است. ضمن اینکه ورزشکاران از شهر های مختلف در اردو حاضر می شوند، دو روز از زمان خود را در راه هستند، به همین منظور اگر حداقل زمان هر اردو به ۱۵ روز برسد اردونشینان بهره بیشتری خواهند برد.

 

 

دونده دوی ۴۰۰ متر با مانع، ادامه داد:  من در رقابتهای قهرمانی کشور به حدنصاب رقابتهای دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان رسیده ام. در فرصت باقی مانده بیشتر تلاش می کنم تا در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در ماده دوی ۴۰۰ متر با مانع، بین سه ورزشکار نخست و در قهرمانی جوانان جهان بین هشت دونده نخست باشم.

 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با محمد جواد شوریابی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi