مطالب مرتبط:

گفت گویی با مجتبی زاهدی

گفت گویی با مجتبی زاهدی

tm.aspx

با گفتگوی صمیمی با مجتبی زاهدی در سایت دوومیدانی همراه باشید.

 

نوجوان قهرمان پرش سه گام در اردوی تیم ملی جوانان گفت: اردوهای متمرکز و تمرینات منسجم آمادگی ورزشکاران را بیش از پیش افزایش می دهد.

 

این اردو خیلی خوب است. نسبت به اردوهای قبل که در رده نوجوانان شرکت کردم از شرایط مناسب تری بهره مند هستم. ضمن اینکه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران تمام امکانات سخت افزاری مورد نیاز موجود است.

 

وی افزود: در این اردو متوجه شدیم که با توجه به در پیش بودن رقابتهای قهرمانی آسیا و قهرمانی جوانان جهان، با برنامه ریزی فدراسیون تقریبا هر یک ماه یک بار اردویی بر پا خواهد شد. اگر این امر اجرایی شود کمک بزرگی به جوانان خواهد شد. فقط امیدوار هستیم مدت برگزاری اردو افزایش پیدا کند و هر بار حداقل دو هفته را به صورت متمرکز تمرین کنیم.
زاهدی در پایان گفت: هدف ما از حضور در این اردو رسیدن به حدنصاب های آسیا و جهان است. ورودی رقابتهای آسیایی ۱۵ متر است و من در آخرین رقابت قهرمانی کشور با ۱۴.۴۵ متر بر سکوی نخست ایستادم. کاهش این فاصله کار غیر ممکنی نیست. این پتانسیل در من وجود دارد که میزان پرشم را ۵۵ سانتی متر افزایش دهم. البته بهبود شرایط من نیز منوط به برگزاری منظم اردو ها و برگزاری تمرینات مستمر است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با مجتبی زاهدی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi