گفتگویی با محمد منصوری

گفتگویی با محمد منصوری

tm.aspx

گفتگوی اختصاصی سایت دوومیدانی با محمد منصوری

منصوری می‌گوید امیدوارم اعتماد کادر فنی را جلب کنم.

 

از اینکه به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شده ام خوشحالم و امیدوارم در این اردوی چند روزه اعتماد مربیان و کادر فنی فدراسیون را جلب کنم.

 

وی افزود: قبل از اینکه به اردوی تهران بیایم در اردبیل زیر نظر صادق یزدانی مربی خودم تمرین می‌کردم، هرچند که دوست داشتم ایشان نیز دراین اردو کنارم باشد ولی شرایط کنونی اردو به خوبی پیش می‌رود و سایر ورزشکاران دعوت شده هم از این شرایط راضی هستند.

 

منصوری در ادامه گفت: در مسابقاتی که پشت سر گذاشتم رکورد های نسبتا خوبی ثبت کردم ولی هنوز آن منصوری دلخواه خودم نیستم. دوست دارم تا با قدرت در مسابقات آسیایی و جهانی حاضر شوم. همیشه گفته ام و باز هم تکرار می‌کنم که الگویی چون احسان حدادی دارم و باید در حد او هم پرتاب کنم.

 

منصوری در پایان افزود: تمام تلاشم را خواهم کرد که خودم را به کادر فنی تیم ملی اثبات کنم و مطمئن هستم که فدراسیون نیز حمایت خواهد کرد.دوست دارم تا اردوهای داخلی بیشتری را تجربه کنم. من فاصله زیادی با رکورد قهرمانی آسیا و جهان ندارم و می‌توانم در صورت حمایت از سوی فدراسیون به آنها برسم. مسابقات بزرگی در پیش رو داریم و برای آماده شدن و کسب سهمیه و همچنین حضور مقتدرانه در این مسابقات تلاش می‌کنم. هدف همه ملی پوشان اهتزاز پرچم کشورمان است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفتگویی با محمد منصوری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi