مطالب مرتبط:

گفت گویی با میثم عبدالله پور

گفت گویی با میثم عبدالله پور

tm.aspx

گفتگوی دوستانه سایت دوومیدانی با میثم عبدالله پور

عبدالله پور می‌گوید همین که ملی پوشان با جدیت در تمرینات حاضر می‌شوند جای امیدواری است.

 

اردوی خوبی برای جوانان تدارک دیده شده است و شرایط خوبی را تجربه می‌کنیم. اینکه ملی پوشان با جدیت در تمرینات حاضر می‌شوند جای خوشحالی وامیدواری است.

 

وی افزود: کادر فنی خوبی برای این اردو انتخاب شده است ولی دوست داشتم که مربی تخصصی خودم آقای کیایی هم در این اردو حضور داشت.البته تمام مربیانی که در این اردو هستند همگی جزو بهترین ها هستند و مطمئنا هدف آنها سربلندی ملی پوشان است.
عبدالله پور گفت: من در استان قزوین در شرایطی تمرین می‌کنم که پیست پرش طول تخصصی خوبی نداریم و برای تمرین مجبوریم از ورزشگاه جدید ۱۵۰۰۰ نفری استفاده کنیم که مسافت زیادی باید برای آن طی کنیم. امیدوارم تا شرایطی مهیا شود که اردوهای متمرکز مداوم باشد و مشکلی از نظر امکانات تمرینی نداشته باشیم.

 

پرنده جوان پرش طول در پایان افزود: رکوردهای خوبی را در مسابقاتی که پشت سر گذاشتیم ثبت کردم  و فاصله زیادی با حد نصاب های تعیین شده  برای حضور در مسابقات آسایی و جهانی ندارم. برنامه ریزی خوبی را هم برای رسیدن به حدنصاب ها کرده ام. ولی این پایان کار نیست و امیدوارم تا با حضور در این اردوها و رسیدن به اوج آمادگی، نماینده شایسته ای از کشورمان در رقابت های آسیایی و جهانی باشم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با میثم عبدالله پور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi