مطالب مرتبط:

گفتگویی با رضایی

گفتگویی با رضایی

tm.aspx

با سایت دوومیدانی همراه باشید

گفتگو با سرپرست اردوی تیم ملی جوانان جناب رضایی در مورد وضعیت بچهای جوان تیم ملی دوومیدانی ایران.

رضایی: هدف از برپای این اردو شناخت نقاط ضعف و قوت ورزشکاران است.

هدف از برپایی این اردو شناسایی نقاط ضعف و قدرت ورزشکاران دعوت شده به اردو است و یکی از معیارهای ما برای شناسایی نقاط ضعف و قدرت آنها اخذ تست های کارشناسانه ایست که خروجی این ارزیابی ها را در اختیار مربیان ورزشکاران قراردهیم تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب را کوتاه تر کند.

 

وی افزود: در این اردوی یک هفته ای سعی داریم تا بهترین برنامه ها را برای اردونشینان فراهم کنیم تا به بهترین نحو از زمان کوتاه بهره ببریم. دراینخصوص انجام حرکات تکنیکی، شناسایی نقاط ضعف و قدرت آنها، شرکت در کلاس های تئوری و ضد دوپینگ از جمله برنامه های این اردو خواهد بود.

 

رضایی تاکید کرد: قرار است تا مسابقاتی با عنوان قهرمانی داخل سالن جوانان کشور به میزبانی هیات دوومیدانی خراسان رضوی برگزار شود که این امر کمک زیادی به آماده سازی تیم ملی جوانان خواهد کرد. نفرات برتر این مسابقات نیز با هماهنگی فدراسیون در صورت امکان در مسابقات بین المللی دهه مبارک فجر نیز شرکت خواهند کرد.

 

وی در پایان گفت: مرحله بعدی این اردو در اواخر دی ماه سال جاری در یکی از شهرهای جنوب کشور با تعداد کمتری از ملی پوشان برگزار خواهد شد.در حال حاضر ۶ تا هشت نفر از ملی پوشان جزو هشت نفر برتر آسیا هستند که امیدواریم با برپایی این اردو های هدفمند شانس کسب مدال در آسیا باشیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با رضایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi