گفت گویی با گونستانتین زاخازوف

گفت گویی با گونستانتین زاخازوف

tm.aspx

با اخبار سایت دوومیدانی همراه باشید.

گونستانتین زاخازوف که تازگی به ایران آمده و مسئول آمادگی بدنی و ماساژ حدادی است و وی را برای المپیک آماده می کند با گفتگو با گونستانتین زاخازوف همراه باشید.

گونستانتین زاخازوف می‌گوید حدادی از شرایط سلامت جسمی خوبی برخوردار است.

حدادی پس از آسیب دیدگی شدیدی که قبل از رقابت های المپیک ۲۰۱۲ لندن برایش اتفاق افتاده شرایط خوبی را پشت سر گذاشته و با هوشیاری کامل زا عضلات آسیب دیده اش کار کشیده و هیچ جای نگرانی برای این قهرمان وجود ندارد.

 

وی افزود: اینکه حدادی جزیره کیش را برای ادامه تمریناتش انتخاب کرده است نشان از هوشیاری او در شناخت از شرایط جسمی اوست. او قهرمان بزرگی است و خوب میداند که کدام شرایط آب و هوایی برای اردوی او مناسب است.

زاخاروف در پایان گفت: ضعف هایی در عضلات حدادی وجود دارد که این امر اصلا نگران کننده نیست و مستلزم تمرینات اصلاحی است که در زمان کوتاهی از بین خواهد رفت. در مجموع همه شرایط به خوبی پیش خواهد رفت و امیدواریم تا حدادی در المپیک ۲۰۱۶ ریو صاحب مدال شود.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفت گویی با گونستانتین زاخازوف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi