مطالب مرتبط:

صمیمی نگاه همه دوومیدانی کاران به کیهانی است

صمیمی نگاه همه دوومیدانی کاران به کیهانی است

tm.aspx

در گفت گویی که با پرتابگر خوش اخلاق دیسک ایران محمد صمیمی داشتم گفت چشم ما دوومیدانی کاران همه به کارها وایده های کیهانی است.

 

پرتابگر دیسک کشور می‌گوید زمان زیادی به المپیک نمانده و برای حضور در المپیک همه چشم ها به دنبال ایده های سازنده کیهانی است.

 

با توجه به اینکه زمان زیادی تا المپیک نمانده هنوز با همان شرایط قبل تمریناتم را با برادرم محمد صمیمی در اصفهان  ادامه می‌دهم. قرار است تا فدراسیون شرایط عقد قرارداد با مربی مجارستانی پرتاب دیسک را فراهم کند تا ما نیز برای تمرینات منسجم به همراه برادرم عازم مجارستان شویم.

 

دارنده مدال برنز پرتاب دیسک مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۵ افزود: مذاکراتی هم برای جذب مربی انجام شده و مسئولین در تلاش هستند تا این شرایط را فراهم کنند و امیدوارم با توجه به اینکه حدود دویست و پنجاه روز تا بازیهای المپیک ریو باقی مانده است، برنامه ریزی خوبی برای تمرینات با مربی مجاری تدوین شود. زمان به سرعت میگذرد و ما هنوز منتظریم و این انتظار تمرکز ورزشکار را بهم می ریزد.
صمیمی تاکید کرد: من امسال شرایط مناسبی نداشتم و بعد از مسابقات قهرمانی آسیا دوست داشتم تا نتیجه بهتری در مسابقات قهرمانی نظامیان جهان که در کشور برزیل برگزار شد کسب کنم اما حریفان همه جزو بهترین های دنیا بودند و فقط جای حدادی خالی بود. تمرینات منظمی هم نداشتم بنابراین نتیجه خوبی هم حاصل نشد و این امر نشان دهنده خلاء یک مربی برای اصلاح اشتباهات من است.

 

وی در پایان افزود: کیهانی مصمم به کسب سهمیه های متعددی برای حضور در المپیک ریو است و این امر نشان از پتانسیل بالای او است. امیدوارم تا او برای کسب این سهمیه ها تمام تلاشش را بکند چرا که همه چشم ها برای حضور پر قدرت نمایندگان ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو به تفکرات و ایده های نو وسازنده اوست و امیدوارم همه این ایده ها محقق شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “صمیمی نگاه همه دوومیدانی کاران به کیهانی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi