مطالب مرتبط:

گفت گویی با محمدجعفر مرادی

گفت گویی با محمدجعفر مرادی

tm.aspx

محمدجعفر مرادی که هم اکنون در آکادمی تیم ملی تمریناتش را شروع کرده است در گفتگویی با ما از شرایط تمریناتش می گوید.

 

دونده ماراتن کشورمان گفت: تمرینام را در آکادمی ملی المپیک شروع کرده ام و امیدوارم بتوانم حدنصاب ورودی المپیک را کسب کنم.

 

تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده ام و برنامه هایم را از، اشکان غلامی که در حال حاضر برای گذراندن دوره مربیگری در آمریکا می‌باشد، دریافت کرده ام  و با حریف تمرینی خود مرتضی بیرانوند در حال تمرین هستم.

 

 

وی افزود: قبل از شروع فصل جدید، تمریناتم را دور دریاچه ورزشگاه آزادی تهران انجام می دادم تا در ماه جاری و به پیشنهاد شخص بنده به رئیس فدراسیون تمریناتم را در آکادمی ملی المپیک آغاز کردم. هر روز حدود ۴۰ کیلومتر می دوم  و تمام سعی خود را برای کسب سهمیه انجام خواهم داد. تمرینات آماده سازی را تا ۱۰ فروردین ماه سال آینده (۱۳۹۵) ادامه خواهدم داد. پس از آن با آمادگی لازم برای کسب سهمیه المپیک، در مسابقه دوی ماراتن پاریس که ۱۳ فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد، اعزام خواهم شد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: ورودی المپیک ریو برای ماراتن ۲:۱۷:۰۰ ساعت می‌باشد که با توجه اینکه سال گذشته در ماراتن دبی توانستم با زمان ۲:۱۷:۴۱ ساعت بدوم و همچنین با شرکت در ماراتن سوئد در خردادماه امسال توانستم با ثبت زمان ۲:۲۱:۰۹ ساعت نایب قهرمان شوم، با این تفاسیر امیدوارم بتوانم ورودی المپیک را کسب کنم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با محمدجعفر مرادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi