مطالب مرتبط:

گفت گویی با رحیمان

گفت گویی با رحیمان

tm.aspx

ابراهیم رحیمیان که شب گذشته برای اردو وارد کیش شده بود در مصاحبه ای با ما گفت رسیدن به حد نصاب المپیک غیر ممکن نیست.

 

رکورددار پیاده روی کشور گفت: اگر رسیدن به حدنصاب بازیهای المپیک ریو غیر ممکن بود هرگز اینقدر تلاش نمی‌کردم.

 

از شب گذشته برای برگزاری اردو وارد جزیره کیش شدم. با توجه به اینکه از ورزشکاران مواد فوق سنگین هستم و محیط تمرینی من با دیگران متفاوت است بالافصله مسیر تمرینی را شناسایی و انتخاب کردم.

 

وی افزود: در این اردو زیر نظر جواد خسرو شیری تمرین می‌کنم و هیچگونه دخل و تصرفی در برنامه‌هایی که داده است نمی‌کنم. قرار است این اردوی آماده سازی حدود سه هفته تا یک ماه ادامه داشته باشد. پس از آن احتمالا باز هم تمرینات را در تهران پیگیری خواهیم کرد.

 

دارنده رکورد ملی پیاده روی گفت: هدف ما از حضور در این اردو رسیدن به حدنصاب المپیک ۲۰۱۶ ریو است. البته با توجه به رکورد شخصی خودم، فاصله زیادی با ورودی ندارم. حدنصاب تعیین شده ۱:۲۴:۰۰ ساعت است و رکورد شخصی من ۱:۲۴:۰۱ ساعت است. این اختلاف یک ثانیه ای زیاد نیست و می توانم فاصله را کم کنم.

 

رحیمیان در پایان گفت: رقابتهایی که می‌توانم در آنها کسب سهمیه کنم از اول سال آینده آغاز خواهد شد. اول فروردین ۱۳۹۵ در رقابتهای پیاده روی قهرمانی آسیا در ژاپن فرصت رسیدن به ورودی را دارم. پس از آن نیز مسابقات کاپ جهانی پیاده روی در پیش است. امیدوارم بتوانم حضور خود را در المپیک ۲۰۱۶ قطعی کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با رحیمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi