مطالب مرتبط:

درخواست دونده انگلیسی از مقامات جهانی

درخواست دونده انگلیسی از مقامات جهانی

tm.aspx

آدام جمیلی دونده سرعت انگلیس اعلام کرد که مقامات باید مشکل دوپینگ در تمامی کشور ها را برسی کنند نه تنها در روسیه.

 

دونده سرعتی انگلیس می‌گوید: مقامات ورزش باید مشکل دوپینگ در تمام کشورها پیگیری کنند.

 

” آدام جمیلی” در مورد تخلفات دوپینگ روسیه گفت: این مشکل ممکن است در بسیاری از کشورها در حال انجام باشد و از مقامات می خواهیم به آن رسیدگی کنند.

 

دونده سرعتی انگلیس به طرفداری از “سباستین کو” اظهار داشت: من به کو ایمان دارم و می‌دانم که چقدر نسبت به دوومیدانی تعصب دارد و پر شور است. من در این مدت تمام سعی‌ام را کرده ام که تفکر مردم نسبت به این ورزش مادر عوض نشود و مایه شرمساری ما نباشد. درست است که الان با شرایط دشواری روبرو هستیم و او درون آتش قرار گرفته ولی می دانم که او قطعا می‌تواند یک ورزش پاک را در سراسر دنیا گسترش دهد.

 

 

وی همچنین اضافه کرد: ما در دوومیدانی ورزشکارانی مانند “یوسیین بولت” را داریم که پاک و پیشرو در ورزش است و این یکی از دلایل موفقیت او در عرصه رقابت ها و از افتخارات ما می باشد.

 

وی در پایان تاکید کرد: امیدارم که سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ تحقیقات خود را در سایر نقاط بدون در نظر گرفتن نژاد گسترش دهد. من شخصا فکر نمی‌کنم که این مشکل فقط در روسیه رخ داده باشد و از طرفداران دوومیدانی میخواهم که ایمانشان را نسبت به این ورزش پایه از دست ندهند.

 

“جمیلی” فارغ الاتحصیل از رشته ورزش و علوم ورزشی از دانشگاهی در شرق لندن میباشد. او اولین ورزشکار انگلیسی است که توانسته دوی ۱۰۰ متر را کمتر از ۱۰ ثانیه و دوی ۲۰۰ متر را در کمتر از ۲۰ ثانیه طی کند. این دونده پر طرفدار انگلیس در حال حاضر در حال انجام تمرینات خود در آب و هوای گرم قطر است. او امسال به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ، مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان -پکن را از دست داد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “درخواست دونده انگلیسی از مقامات جهانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi