مطالب مرتبط:

گفت گویی با احمد پور

گفت گویی با احمد پور

tm.aspx

در گفتگویی که با رضا احمد پور مربی رضا قاسمی دوومیدانی کار خوب کشورمان داشتیم اعلام کرد شرایط از قبل خیلی بهتر شده است.

 

مربی رضا قاسمی گفت: نسبت به المپیک لندن شرایط خیلی بهتر شده و از نظر برگزاری اردو و تامین هزینه های مالی در موقعیت مناسبی هستیم.

 

برای حضور در المپیک قبل واقعا تلاش کردیم اما از سوی فدراسیون حمایت نشدیم و هزینه های زیادی را خودمان متقبل شدیم. خوشبختانه در حال حاضر اینطور نیست. اردوی خوبی در جزیره کیش برنامه ریزی شده است، که برای ما هیچگونه بار مالی به همراه ندارد.

 

وی افزود: پیش از حضور در رقابتهای دوومیدانی قهرمانی آسیا با هدف کسب مدال در این مسابقات تمرین می کردیم و به رغم اینکه حمایت نشدیم، به مدال رسیدیم. در حال حاضر شرایط تمرینی عالی است. رضا قاسمی از نظر جسمی و روحی در موقعیت بسیار خوبی است و قرار است تا اواسط بهمن ماه در جزیره تمرین کنیم.

 

احمد پور ادامه داد: پس از پایان تمرینات برای حضور در رقابتهای داخل سالن به تهران برمی‌گردیم. بعد هم به ترتیب رقابتهای داخل سالن آسیا  و داخل سالن جهان را پیش رو داریم. در داخل سالن آسیا که احتمال کسب مدال خیلی بالاست و امیدوارم به عنوان خوبی برسیم. اما در رقابتهای جهانی برای صعود به مرحله بعد و بهترین نتیجه تلاش می کنیم.

 

مربی رضا قاسمی در خصوص نوع عملکرد وی در المپیک ریو توضیح داد: نمیتوان هیچ چیز را پیش بینی کرد. ما باید با رکورد صحبت کنیم. تمام هدف ما کاهش رکورد ها و کسب بهترین نتیجه است. نمیشود گفت صعود به مراحل بعدی غیر ممکن است، اما در این میدان برای رسیدن به بهترین نتیجه می جنگیم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با احمد پور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi