مطالب مرتبط:

جوانان ایران به اردو می روند

جوانان ایران به اردو می روند

tm.aspx

کیهانی که به تازگی به ریاست فدراسیون دوومیدانی رسیده و اهداف زیادی در دوومیدانی پایه دارد اینبار اردوی جوانان را برای شرکت در مسابقات آسیایی برگزار کرد.

اردوی آماده سازی تیم ملی دوومیدانی جوانان کشور از ششم آذر ماه جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در تهران آغاز خواهد شد.

 

اردوی تیم ملی جوانان کشور با هدف حضور موفق در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، از ششم آذرماه به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

 

مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از تاریخ ۱۳ خرداد ماه سال آینده لغایت ۱۷ خرداد ماه در کشور ویتنام برگزار خواهد شد.

 

ایوب دادروان از آذربایجان شرقی، مهدی محمدی از همدان، غلامرضا کریمی و محمد عاکفیان از تهران، ناصر یزدانی از اردبیل، حمید هفت چشمه از آذربایجان غربی، بهنام زارع از فارس، حمید مزارزهی و هاشم صیامی از خراسان رضوی مربیان دعوت شده به این اردو هستند.

 

جناب آقای علیرضارضایی رییس هیات دوومیدانی استان قم سرپرست اردوی تیم ملی جوانان خواهند بود.

 

حامد صلاحی و اکبر هلالی (آذربایجان غربی)  در پرتاب چکش، عطا اسدی ( آذربایجان شرقی) در دوهای ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر، محمد رضا سلیمی (اصفهان) در پرتاب وزنه، عطا مزدیان فر(اصفهان) در پرتاب دیسک، محمود منصوری (اردبیل) در پرتاب دیسک ،آرین زرعکانی در پرش ارتفاع و پوریا صفری در پرتاب وزنه (تهران)، سجاد زارع در پرتاب دیسک، جواد شوریابی در ۴۰۰ متربامانع، امیررضا صدیق در دوهای ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر و  معین محمودیان در پرتاب نیزه (خراسان رضوی)، امیرهزامی در پرش سه گام (خوزستان)، فرشاد کردلو در ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر و صادق مرانی در پرش طول (زنجان)،  علیرضا خطیبی در ۳۰۰۰ متر بامانع (فارس)، میثم عبداله پور در پرش طول و محمدرضا رحمانی در ۴۰۰ متر و ۴۰۰ متر بامانع (قزوین)، محمدرضا فریدی در۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر( قم)، سعید پیری در ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر (کرمانشاه)، هادی مداحی در پرش سه گام(گلستان )، مهدی نظامی در ۱۱۰ متر بامانع، محمد باقری در ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر و سلمان بیرانوند در ۳۰۰۰ متر با مانع (لرستان) و ایمان طالبی رسا در ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر(همدان ) مسعود قاسمی از دیر در۲۰۰متر و صد متر ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند.

 

دعوت شده گان به این اردو بایستی صبح روز جمعه ششم آذر ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران خود را به سرپرست اردو، آقای علیرضا  رضایی معرفی نمایند.

 

لازم به ذکر است که اردوی تیم ملی جوانان در بخش بانوان بلافاصله بعد از پایان اردوی تیم ملی جوانان در بخش پسران برگزار می‌شود.

برچسب ها

3 دیدگاه در “جوانان ایران به اردو می روند”

 1. با سلام
  این اردو یک نکته بسیار بسیار زیبا دارد و در عین حال تاسف برانگیز .
  پایتخت با بیش از ده میلیون نفر جمعیت هیچ سهمی از دوندگان در اردو ندارد ولی امکانات اردو در این شهر قرار دارد .
  فقط می توان برای دوومیدانی ارزوی بهترین ها رو کرد شاید مسئولین فدراسیون جدید راه کارهای بهتری برای خروج از رکود و نابودی جوانان داشته باشند
  با تشکر

 2. ورزشکار گفت:

  سلام لطفا منبع خبر ذکر کنید باتشکر

  • مدیر سایت گفت:

   بعد از ۶ سال فعالیت در عرصه دوومیدانی سایت های خبری و بعضا فدراسیون خبرهای علمی و موضوعات خبری سایت دوومیدانی ایران رو منتشر میکند نیازی به منبعی قوی تر از ما نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi