مطالب مرتبط:

گفتگویی با کیم بوخونسف

گفتگویی با کیم بوخونسف

tm.aspx

پس از آمدن کیم بوخونسف به ایران این اولین گفتگو ما با وی پس از تمرین با احسان حدادی می باشد پس خواننده این گفتگو باشید.

کیم بوخونسف می‌گوید وقتی احسان حدادی هدف بزرگی در سر دارد، کار کردن با او سخت نیست.

از اینکه دوباره به ایران آمدم و در کنار حدادی هستم خوشحالم. کار کردن با حدادی سخت نیست چرا که او قهرمان هدفمندی است و برای هدفی که مقدس می‌پندارد می‌جنگد. قبل از رقابت های المپیک لندن که با حدادی کار میکردم گاهی از کسب نتیجه او در المپیک ناامید می‌شدم چرا که سطح مسابقات المپیک لندن و سطح آمادگی رقبای حدادی را خیلی بالاتر میدانستم ولی حدادی مصمم به کسب مدال در المپیک بود و همین حس او مرا آرام تر می‌کرد.کار سختی بود و او توانست با تلاش و انگیزه اش مدال نقره المپیک لندن را تصاحب کند. او حتی شانس کسب مدال طلا را هم داشت ولی کمی بدشانس بود.

مربی روسی افزود: روزانه هفت ساعت مفید با حدادی تمرین می‌کنیم و بخی از تکنیک هایی را که نیاز به اصلاح دارند با انجام حرکات اصلاحی تغییر می‌دهیم. او ورزشکار با هوشی است و همین امر به کوتاه کردن زمان ممکن برای آماده سازی او کمک می‌کند.

بوخونسف تاکید کرد: اردوهای منظم یکی از آیتم هایی است که با همفکری و برنامه ریزی رئیس فدراسیون و سایر مسئولان ورزش کشور در بهبودی رکوردهای تمرینی حدادی نقش به سزایی را ایفا می‌کند. اینکه کیهانی و سایر مسئولان دسته به دست هم داده اند تا حماسه ۲۰۱۲ لندن توسط حدادی دوباره تکرار شود، قابل ستایش است و امیدوارم تا همین همدلی ادامه دار باشد.

وی در پایان گفت: اردوی کیش را بمدت ۴۰ روز با برنامه های خاصی ادامه می‌دهیم تا بعد از اتمام این دوره دور جدید تمرینات را در افریقای جنوبی آغاز کنیم. شرایط خوب و رضایتمند است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفتگویی با کیم بوخونسف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi