مطالب مرتبط:

اهداف بزرگ ارزنده

اهداف بزرگ ارزنده

tm.aبspx

محمد ارزنده رکوردار پرش طول ایران گفت که قبلا در المپیک حضور داشته است و در المپیک ریو دنبال اهداف بزرگتری است.

رکورددار پرش طول ایران گفت: پیش از این دست یافتن به رکورد ورودی را تجربه کرده‌ام و این بار باید متفاوت ظاهر شوم و به اهدف بزرگتری فکر کنم.

در المپیک قبل (۲۰۱۲ لندن) هم حضور داشتم و کسب ورودی را تجربه کردم، اما این بار با حضور ایگور پاکلین در فاصله ۹ ماه مانده تا المپیک ۲۰۱۶ ریو، باید ضمن کسب ورودی المپیک، متفاوت ظاهر شوم و در این بازیها زنگ تفریحی برای رقیبان نباشم.

وی افزود: رسیدن به حدنصاب المپیک واقعا دور از دسترس نیست و توانایی ما بیش از این‌ها است. من سال خوبی را پشت سر نگذاشتم. از قبل از بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره، یعنی از اردیبهشت ماه سال ۹۳ هیچگونه تمرین منسجم ومستمری نداشتم، بدون مربی روزها را سپری کردم و آسیب دیده بودم. اما الان با حضور ایگور پس از انعقاد قرارداد خیلی سریع در جنوب ایران اردویی برپا می‌کنیم تا نهایت بهره را از زمان باقی مانده ببریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر آسیب دیدگی‌ام برطرف شده و تمام تلاشم را برای رسیدن به المپیک می‌کنم. من و کیوان قنبرزاده تمرینات خوبی را زیر نظر مربی قرقیزستانی خود پیگیری خواهیم کرد. خوشبختانه مجید کیهانی دید بازی در انتخاب مربی دارد و معتقد است جدا از نظر کمیته فنی، ذهنیت ورزشکار نسبت به مربی‌اش بسیار مهم است.

محمد ارزنده در پایان گفت: در جلسه ای که به همراه رییس فدراسیون با نصراله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای نداشتیم، خواسته ها و نیازهایمان را مطرح کردیم. به طور مثال بحث ماساژور برای ما از نکات مهمی بود که خوشبختانه آقای سجادی هم این مسئله استقبال کردند که در ورزش حرفه ای برای رسیدن به میدان مهم المپیک باید به نیاز ها پاسخ داده شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اهداف بزرگ ارزنده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi