مطالب مرتبط:

دیدار کیهانی با مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار کیهانی با مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی

tmسس.aspx

 مجید کیهانی که با رسیدن به پست ریاست فدراسیون رونق فراوانی به ورزش دوومیدانی داده است اینبار به دیدن مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی رفت.

در دیدار رییس فدراسیون دوومیدانی و مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی که در حاشیه برگزاری مسابقه دوی صحرانوردی آموزشگاههای استان گیلان بود، مقرر گردید، تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون دوومیدانی و منطقه آزاد انزلی منعقد شود.

مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی روز پنجشنبه (۱۴ آبان ماه) با حضور در رقابت صحرانوردی آموزشگاههای استان گیلان، با مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی نیز دیدار و در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری بحث و تبادل نظر داشت.

در این دیدار مجید کیهانی و رضا مسرور مدیر عامل و رئیس هیات مدیره  منطقه آزاد انزلی در رابطه با انعقاد  تفاهم نامه ای برای برقراری تعاملات بیشتر میان فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران و منطقه آزاد انزلی به گفت‌وگو نشستند.

پیرو این مذاکره حضوری قرار است، با انعقاد این تفاهم نامه، برخی از اردوهای تیم ملی دوومیدانی و رقابت‌های ساحلی در منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

ایجاد پایگاه قهرمانی در این منطقه و برگزاری رقابتهای صحرانوردی کشورهای حوزه دریای خزر نیز از دیگر محورهای این تفاهم نامه خواهد بود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “دیدار کیهانی با مدیر عامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi