مطالب مرتبط:

کیهانی می گوید حدادی در جهان شناخته شده است

کیهانی می گوید حدادی در جهان شناخته شده است

tm.aspx

مجید کیهانی رییس جدید دوومیدانی ایران اعلام نمود احسان حدادی چهره مطرح و مدعی در دنیای دوومیدانی است

رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: احسان حدادی یک برند و چهره شناخته شده در ورزش جهان است.

 

مجید کیهانی صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری معرفی مربی جدید احسان حدادی اظهار داشت: یکی از اولویت های فدراسیون، ایجاد شرایط مطلوب برای ورزشکاران تیم ملی برای شرکت در رقابت های پیش رو است.

 

وی ادامه داد: پس از حضور در فدراسیون، ورزشکاران را براساس شانسی که برای حضور در المپیک دارند دسته بندی کرده ایم و کسانی که سهمیه المپیک را به دست آورده اند مورد حمایت ویژه فدراسیون قرار می گیرند.

 

وی گفت: برای احساس حدادی نیز پس از بررسی های لازم و گرفتن نظر کارشناسان و البته براساس نظر خود او با کیم بوخنسوف به توافق رسیدیم و قرار است از اواخر این هفته اردوی خود را در کیش آغاز کنند.

 

وی درباره نارضایتی لیلا رجبی از شرایط خود گفت: رجبی یکی از بهترین ورزشکاران ما است که سهمیه حضور در بازی های المپیک را نیز کسب کرده است و ما وظیفه داریم برای موفقیت او برنامه ریزی کنیم.  برنامه ای که رجبی و مربی او به فدراسیون داده ا ند بررسی می شود و پس از اعمال تغییرات لازم امروز (دوشنبه) تصمیم نهایی را در این باره خواهیم گرفت.

 

رییس فدراسیون دو و میدانی در پاسخ به این سوال که با توجه به این که همسر لیلا رجبی سابقه ای در ماده پرتاب وزنه ندارد، آیا همچنان مربیگری او را برعهده خواهد داشت، گفت: تا بازی های المپیک مربیان را براساس نظر خود ورزشکاران انتخاب خواهیم کرد؛ زیرا نمی خواهیم در این مدت باقیمانده برای ورزشکاران دل نگرانی به وجود بیاوریم. البته بدون شک اگر بتوانیم یک مربی خوب و متخصص در ماده پرتاب وزنه استخدام کنیم موفقیت های بیشتری برای رجبی در پیش خواهد بود.

 

کیهانی درباره دیگر ورزشکاران مطرح دو و میدانی ایران نیز گفت: برنامه های رضا قاسمی و حسن تفتیان مشخص شده است و تمرینات خود را زیرنظر مربیانشان پیگیری می کنند. برای هدایت کیوان قنبرزاده که فقط سه سانتی متر تا کسب سهمیه المپیک در ماده پرش ارتفاع فاصله دارد نیز پس از مذاکره با مربیان مختلف با ایگور پاکلین به توافق رسیدیم تا به ایران بیاید و مربیگری او را برعهده بگیرد. برادران صمیمی نیز قرار است به مجارستان اعزام شوند تا زیرنظر قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن تمرینات خود را پیگیری کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کیهانی می گوید حدادی در جهان شناخته شده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi