مطالب مرتبط:

مهدی روایی از اردوی خرم آباد می گوید

مهدی روایی از اردوی خرم آباد می گوید

tm.aspx

در گفت گویی با رکورد دار پرتاب نیزه ایران مهدی روایی وی اعلام کرد اردوی برگزار شده در خرم آباد بسیار مفید و هدفمند بوده است.

رکورد دار پرتاب نیزه کشور می‌گوید اردوی هدفمندی را بری قهرمانان رده سنی جوانان و بزرگسالان در خرم آباد برپا کرده ایم.

از اینکه در کنار استاد بزرگ پرتاب نیزه، آقای محسن شاهرخی مسئولیت مربیگری اردوی پرتاب نیزه را در شهر خرم آباد به عهده دارم، خوشحالم و تمام تلاشمان بر این است که اردوی هدفمندی را با حضور قهرمانان رده جوانان و بزرگسالان به پایان برسانیم.

 

رکورد دار اسبق پرتاب نیزه کشور افزود: نفرات اول تا سوم رده جوانان و بزرگسالان را به این اردو دعوت کرده ایم و سعی می کنیم تا با برطرف کردن نقاط ضعف و تکنیک هایی که نیاز به اصلاح دارد، در روند بهبود رکوردهای این قهرمانان گام موثری برداریم. البته ناگفته نماند که حضور ایوب آرخی که خود رکورد دار حال حاضر پرتاب نیزه کشور و  یکی از مدعیان کسب سهمیه المپیک ریو است، انگیزه سایر اعضای اردو را نیز بالا برده است.

 

روایی تاکید کرد: برپایی چنین اردوهایی با نفرات کم بازدهی بیشتری دار چرا که اداره یک اردوی تخصصی با تعداد ورزشکاران زیاد و مربی کم، کار مشکلی است و آنالیز کردن نقاط ضعف و قوت همه آنها مستلزم حضور چند مربی درجه یک است. امیدواریم ان شاءالله با یاری فدراسیون اردوهای آینده نیز برگزار شود تا بیشتر روی تکنیک های خاص پرتاب کار کنیم . البته از سوی دیگر انتظار می رود که فدراسیون روی تهیه نیزه ها و کفش های تخصصی پرتاب نیز تمرکز بیشتری داشته باشد، زیرا خیلی از قهرمانان ما در پرتاب نیزه از فقدان نیزه تخصصی و کفش حرفه ای رنج می برند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “مهدی روایی از اردوی خرم آباد می گوید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi