مطالب مرتبط:

معاون توسعه ورزش از حدادی حمایت کرد

معاون توسعه ورزش از حدادی حمایت کرد

tm.aspx

حمایت همه جانبه فدارسیون و وزارت ورزش از افتخار دوومیدانی ایران احسان حدادی دارنده مدال نقره المپیک.

معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: هیچ مشکلی در پشتیبانی از احسان حدادی نخواهیم داشت.

احسان حدادی ظهر امروز (شنبه) به همراه کیم بوخونسوف مربی خود و مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی به دیدار معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی رفت.

 

مربی این پرتابگر المپیکی، که کار خود را از سه روز پیش به صورت رسمی آغاز کرده است، در دیدار با دکتر سجادی به روند آماده سازی حدادی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو اشاره کرد و گفت: کار سختی در پیش داریم که تمرینات سختی را نیز می‌طلبد؛احسان باید به دوران اوج خود بازگردد.

 

وی با بیان این که ۱۰ مسابقه دیگر تا المپیک در پیش است، افزود: در این رشته ورزشی کمک‌های پزشکی باید لحظه‌ای باشد و در این خصوص از شما پشتیبانی پزشکی می‌خواهیم.

 

در ادامه نصراله سجادی اذعان داشت: امیدوارم با شناختی که از احسان پیدا کرده‌اید و وی از شما دارد بتوانید نتیجه خوبی برای کشور به ارمغان آورید. ۱۰ ماه، فرصت خوبی برای آماده سازی است اما تمرینات به نسبت فشرده تر خواهد شد که باید تلاش بیشتری نیز صورت گیرد.

 

معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با تاکید به حمایت از همه ورزشکاران المپیکی، گفت: هیچ مشکلی در پشتیبانی از احسان حدادی نخواهیم داشت. باید کمک کنیم تا زمینه خوبی برای تمرین وی مهیا شود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “معاون توسعه ورزش از حدادی حمایت کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi