برترین‌های نوجوانان در دسته دختران معرفی شدند

برترین‌های نوجوانان در دسته دختران معرفی شدند

tm.aspx

رقابتهای قهرمانی نوجوانان دوومیدانی ایران که در تهران برگزار شد به سرانجام خود رسید.

رقابت های دوومیدانی برترین های دختران نوجوان کشور صبح امروز در مجموعه آفتاب انقلاب تهران آغاز و لحظاتی پیش به پایان رسید.

مسابقات دوومیدانی برترین های دختران نوجوان کشور به میزبانی استان تهران لحظاتی پیش به پایان رسید.

 

 

این رقابت ها در مواد ۱۰۰ متر، ۱۰۰ متر مانع، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، سه هزار متر، پرش طول، پرش ارتفاع، پرش سه گام، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه، پرتاب چکش و پرتاب دیسک برگزار گردید.

 

 

نتایج این رقابت ها به شرح ذیل می باشد:

 

 

پرش ارتفاع:

 

۱-    محدثه هاشم زاده از اردبیل- ۱.۶۲ متر

 

۲-    ماری ابن علی حیدری از البرز- ۱.۵۵ متر

 

۳-    فاطمه فرجی از تهران – ۱.۵۰ متر

 

 

پرش سه گام:

 

۱-    زینب معارفی از تهران – ۹.۷۴ متر

 

۲-    مریم کاظمی از یزد- ۹.۶۷ متر

 

۳-    مینا حسین نژاد از گیلان – ۹.۴۱ متر

 

 

پرتاب وزنه :

 

۱-    فاطمه ایزدی از فارس – ۱۱.۸۹ متر

 

۲-    نگین میرزایی از اردبیل – ۱۰.۸۲ متر

 

۳-    مارال علیاری از تهران – ۹.۹۱ متر

 

 

پرتاب چکش:

 

۱-    امینه کشیری – ۴۸.۸۰ متر

 

۲-    فاطمه مهرآور از آذربایجان غربی – ۴۳.۱۴ متر

 

۳-    فاطمه قدمی از فارس- ۳۵.۲۶ متر

 

 

پرتاب دیسک:

 

۱-    تهمینه کشیری از گلستان- ۳۲.۳۷ متر

 

۲-    فاطمه ایزدی از فارس – ۲۳.۷۳ متر

 

۳-    زهرا حضرتی از آذربایجان شرقی -۲۳.۲۹ متر

 

 

۱۰۰متر:

 

۱-    غزاله مصطفی از البرز- ۱۳:۳۰ ثانیه

 

۲-    مژده قهری از همدان – ۱۳:۳۸ ثانیه

 

۳-    سیمین سهرابی از آذربایجان شرقی – ۱۳:۷۵ ثانیه

 

 

۴۰۰متر:

 

۱-    ساجده فانی از خراسان رضوی – ۱:۰۱:۵۰ دقیقه

 

۲-    نیایش مصدقی از تهران الف- ۱:۰۱:۵۹ دقیقه

 

۳-    عاطفه کرانی از فارس – ۱:۰۱:۸۶ دقیقه

 

 

۱۵۰۰ متر:

 

۱-    سپیده صارمی از همدان – ۵:۳۰:۸۸ دقیقه

 

۲-    زهرا ملکی از اردبیل –۳:۳۱:۳۴ دقیقه

 

۳-    نجیبه شرشبی از خراسان رضوی – ۵:۳۵:۱۹ دقیقه

 

 

۳۰۰۰ متر با مانع:

 

۱-    سمیرا خداترس از خراسان رشوی – ۱۱:۵۱:۰۷ دقیقه

 

۲-    فاطمه دعوت الحق از هرمزگان – ۱۲:۵۲:۰۵ دقیقه

 

۳-    صدیقه صالحی از چهارمحال بختیاری – ۱۳:۰۰:۳۴ دقیقه

 

 

۴۰۰ متر با مانع:

 

۱-    مریم مقدم از خراسان رضوی – ۱:۱۵:۹۱ دقیقه

 

۲-    زهرا نجفی از زنجان – ۱:۱۶:۶۸ دقیقه

 

۳-    زهرا غفرانی از خراسان رضوی – ۱:۲۰:۱۹ دقیقه

 

 

۲۰۰متر:

 

۱-    فائزه نسایی از خراسان رضوی – ۲۶:۲۵ ثانیه

 

۲-    نیایش مصدقی از تهران – ۲۷:۳۸ ثانیه

 

۳-    مرضیه مهدی پور از گیلان- ۲۸:۳۰ ثانیه

 

 

۱۰۰متر با مانع:

 

۱-    فائزه آشورپور از البرز – ۱۷:۳۴ ثانیه

 

۲-    شقایق جاذبی از البرز – ۱۷:۵۳ ثانیه

 

۳-    ملیکا علیزاده از فارس – ۱۷:۵۸ ثانیه

 

 

۸۰۰ متر:

 

۱-    سپیده صارمی از همدان – ۲:۲۷:۱۶ دقیقه

 

۲-    زهرا ملکی از اردبیل – ۲:۲۷:۲۰ دقیقه

 

۳-    سمیرا ابراهیمی از آذربایجان شرقی – ۲:۳۶:۶۴ دقیقه

 

 

پرتاب نیزه:

 

۱-    فاطمه جعفری چر یاز گلستان – ۲۶.۴۰ متر

 

۲-    بتول دهقانی از یزد- ۱۶.۱۴ متر

 

۳-    زینب معارفی از تهران – ۲۴.۷۷ متر

 

 

پرش طول :

 

۱-    زینب معارفی از تهران – ۴.۶۵ متر

 

۲-    زهرا پاریاد از قزوین – ۴.۴۱ متر

 

۳-    مینا حسین نژاد از گیلان – ۴.۴۰ متر

برچسب ها

0 دیدگاه در “برترین‌های نوجوانان در دسته دختران معرفی شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi