اعلام نتایج نفرات برتر مرحله اول لیگ دوومیدانی سمنان باشگاههای آتیه سازان ایران +تصویر

photo-2015-10-31-18-52-29

به گزارش رییس هییت دوومیدانی سمنان مرحله اول لیگ دوومیدانی آتیه سازان ایران ( طرح استعدایابی مدرسه دوومیدانی تکنیک ) صبح روز جمعه مورخه ۸/۸/۹۴ با حضور نه تیم مدرسه دوومیدانی تکنیک , شهید گچ پزیان , شهید صدیقی , شهید بهشتی , شهید علامه امینی , طرح قومس , مقاومت ۱ , مقاومت ۲ , هیات سمنان و ۷۵ نفر از نونهالان و نوجوانان مقاطع دبستان و دبیرستان نوبت اول در پیست دوومیدانی مجموعه تختی شهرستان سمنان و در شش ماده ۱۰۰ متر , ۶۰ متر مانع , ۳۰۰۰ متر , پرتاب توپ , پرتاب وزنه , پرش طول برگزار گردید . نهایتا در مراسم اختتامیه با شکوهی که با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان در سالن شهید بهشتی مجموعه تختی سمنان برگزار گردید به نفرات برتر مواد مختلف در دو رده سنی حکم قهرمانی اهدا گردید . شایان ذکر است لیگ دوومیدانی آتیه سازان در سه مرحله به انجام خواهد رسید و در نهایت تیم های برتر از لحاظ امتیاز در مجموع سه مرحله برگزیده خواهند شد . همچنین نتایج کامل تمامی رشته های برگزار شده در وبلاگ مدرسه دوومیدانی تکنیک به آدرس davande-sem.blog.ir کارسازی شده است .

photo-2015-10-31-18-48-28

photo-2015-10-31-18-49-21

photo-2015-10-31-18-50-54

photo-2015-10-31-18-51-54

مقطع دبستان

۱۰۰ متر : سینا فولادی (تکنیک ) – یحیی عربی ( مقاومت ۱ , سرخه ) – محمد طاها عالیشاه ( گچ پزیان )

۶۰ متر مانع : علی ریاحی (صدیقی ) – علیرضا قربانی ( صدیقی ) – ابوالفضل جلالی ( گچ پزیان )

۳۰۰۰ متر : علی محمدیان (تکنیک ) – حسین علینژاد (صدیقی ) – محمد یخکشی (گچ پزیان )

پرتاب توپ : فرامرز سارانی (صدیقی ) – حسین علینژاد (صدیقی) – امیررضا عالیشاه (گچ پزیان )

پرتاب وزنه : امیررضا عالیشاه ( گچ پزیان ) – عرفان سرابی ( صدیقی ) – حسین عابدی ( صدیقی )

پرش طول : علیرضا قربانی (صدیقی ) – علی ضیایی ( تکنیک ) – سینا فولادی ( تکنیک )

مقطع دبیرستان

۱۰۰ متر : محمد امین همتی ( تکنیک ) – علی ذوالفقاری (تکنیک ) – علی جعفری ( بهشتی )

۶۰ متر مانع : علی جعفری ( بهشتی ) – محمد امین همتی ( تکنیک ) – محمد جواد شمسی ( تکنیک )

۳۰۰۰ متر : علی محمدیان (تکنیک ) – حسین حسینی ( مقاومت ۲ ) – جمشیدی فر –عرفانی تبار ( مقاومت ۲ )

پرتاب توپ : محمد جواد طاهرزاده ( مقاومت ۲ ) – محمد مهدی نیک سرشت ( بهشتی ) – امیر حسین لواف ( مقاومت ۲ )

پرتاب وزنه : محمد کلاوشی ( تکنیک ) = محمد جواد طاهرزاده ( مقاومت ۲ ) – امیر حسین لواف ( مقاومت ۲ )

پرش طول : علی محمدیان (تکنیک ) – علی ذوالفقاری ( تکنیک ) – محمد مهدی عرفانی تبار ( مقاومت ۲ )

برچسب ها

یک دیدگاه در “اعلام نتایج نفرات برتر مرحله اول لیگ دوومیدانی سمنان باشگاههای آتیه سازان ایران +تصویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi