مطالب مرتبط:

گفت گویی با محمد گودرزی

گفت گویی با محمد گودرزی

tm.aspx

محمد گودرزی یکی از دوندگان لرستانی ایران که در ماده نیمه استقامت فعالیت می کند اعلام نمود که برگزاری اردوهای متعدد باعث پیشرفت ورزشکاران می شود.

با توجه به اینکه اکثر دوندگان نیمه استقامت و استقامت از شهرستانها هستند، برگزاری اردوهای متمرکز به ورزشکاران در مسیر رشد کمک بسزایی می‌کند، چرا که ورزشکاران می‌توانند از امکانات بیشتری بهره‌مند شوند.

وی افزود: اردویی که به تازگی به پایان رسید، نسبت به اردوهای قبلی بهتر بود و صرفا جنبه رکورد گیری نداشت. ضمن اینکه برای تمرینات هوازی از پیست خارج شده و به پارک های جنگی رفتیم. تنها نکته‌‎ای که باید بیش از پیش به آن توجه شود، تغذیه ورزشکاران است که امیدواریم در مراحل بعدی بهتر باشد.

گودرزی ادامه داد: در حال حاضر در بروجرد با پدرم تمرین می‌کنم که یکی از مربیان خوب دوهای نیمه استقامت و استقامت است. سال گذشته در رقابتهای کشوری نوجوانان در ماده دوهزار متر با مانع سوم شدم و امسال در رقابتهای تخصصی استعداد یابی در همین ماده بر سکوی نخست ایستادم.

وی در پایان گفت: تا بهمن ماه امسال در رده سنی نوجوانان هستم و پس از آن باید در رده جوانان، دوومیدانی را دنبال کنم. امیدوارم اردوها تداوم پیدا کند، چرا که فرصت کمی برای حضور در رقابتهای جوانان آسیا و جهان باقی مانده و باید ورزشکاران برای حضوری پررنگ آماده شوند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با محمد گودرزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi