مطالب مرتبط:

گفت گویی با رضا سلیمی

گفت گویی با رضا سلیمی

tm.ییaspx

رضا سلیمی که چند پیش طلای پرش ارتفاع جوانان کشور را کسم نمود اهار کرد: از رکوردی که در این مسابقات ثبت کردم راضی نیستم و می توانستم بهتر از این عمل کنم.

سطح مسابقات قهرمانی جوانان کشور در ماده پرش ارتفاع رضایت بخش نبود. من حتی به عنوان نفر اول این مسابقات از رکورد خودم هم راضی نبودم و می‌توانستم عملکردی به مراتب بهتر از این داشته باشم.

وی افزود: البته باید اشاره داشت که زمان برگزاری مسابقات نیز زیاد مناسب نبود. من هم کمی مصدومیت از ناحیه کمر داشتم و همین موجب شد به خودم فشاری وارد نکنم و صرفا سعی کردم به عنوان اولی برسم و به جابجایی رکورد جوانان فکر نکنم.

پرنده لرستانی کشورمان اضافه کرد: ارتباط خوبی با کیوان قنبرزاده دارم و با صحبت هایی که با وی داشته ام قرار است به زودی شرایطی فراهم شود که بتوانم در کنار او تمرین کنم و از تجربیاتش بهره ببرم. قنبرزاده واقعا ورزشکار بزرگ و با اخلاقی است و همواره به من کمک کرده است. البته جا دارد از مربی خودم آقای رضا فهیمی نیز تشکر کنم که همچنان زیر نظر ایشان تمرینات را پیگیری می‌کنم.

سلیمی در پایان گفت: با توجه به اینکه فقط تا پایان امسال در رده سنی جوانان هستم نمی‌توانم به جوانان آسیا و جهان فکر کنم و باید برنامه ریزی بهتری داشته باشم تا در رده بزرگسالان بدرخشم. با همین هدف می‌خواهم امسال زمستان خوبی داشته باشم و تمرینات را خارج از لرستان و در فضایی با امکانات بیشتر و بهتر پیگیری کنم. هدف من برای آینده تنها رکورد ملی نیست. به بازیهای المپیک فکر می‌کنم که به اعتقاد من به هیچ عنوان دور از دسترس نیست.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با رضا سلیمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi