مطالب مرتبط:

گفت گویی با مهدی ابراهیمی

گفت گویی با مهدی ابراهیمی

tm.asیpx

در گفت گویی که با مهدی ابراهیمی قهرمان ماده پیاده روی جوانان کشور داشتیم وی ابراز نمود که برای شرکت در مسابقات جوانان کشور باید در ورزشکاران انگیزه سازی ایجاد شود.

مسابقات قهرمانی جوانان کشور خوب بود اما امید غلامی که رقیب اصلی من بود در این مسابقات شرکت نکرد. اگر او بود رقابت بهتری  انجام می‌شد و می‌توانستم زمان بهتری را به ثبت برسانم.

وی افزود: عملکردم در این مسابقات خوب بود. اما حدود یک هفته پیش از مسابقه دچار مصدومیت کمی شدم و تمرین نکردم. استراحت قبل از شروع رقابتها باعث شد تا کمی عقب بمانم . شاید اگر تمرینات متوقف نمی‌شد می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم و با زمان ۵۵ دقیقه به خط پایان برسم.

ورزشکار یزدی کشورمان ادامه داد: پیش از این در رشته کاراته فعالیت داشتم. حدود چهار ماه است که دوومیدانی را آغاز کرده‌ام و نسبت به دیگر ورزشکاران کمی دیر وارد این رشته شده‌ام اما با این حال معتقدم اگر برای ورزشکاران در دوومیدانی ایجاد انگیزه شود، حضور پررنگ تری خواهند داشت.

ابراهیمی در پایان گفت: دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم و در دانشگاه نیز استعدادیابی شدم. در حال حاضر با آقای مهدی حیدری در استان یزد تمرینات را ادامه می‌دهم که هم در دانشگاه استاد من هستند و هم به عنوان مربی تمریناتم را پیگیری می‌کنند. امیدوارم روزی بتوانم در میادین آسیایی و بین المللی به نمایندگی از کشورم حاضر شوم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با مهدی ابراهیمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi