مطالب مرتبط:

گفت گویی با خلیل ناصری

گفت گویی با خلیل ناصری

tm.aspx

خلیل ناصری که در اردوی دوهای استقامت تهران حضور داشت گفت این اردو که دور از خانه برگزار شد سبب تمرکز بیشتر وی بر روی تمرینات شد و برای وی بسیار مفید بوده است.

خلیل ناصری اظهار داشت: برگزاری اردوی دوهای استقامت و نیمه استقامت در تهران برای دوندگان بسیار مفید بود. جدا از تمام نکات مثبتی که می‌توان به آن اشاره کرد، دور بودن از محل زندگی و روستا موجب می‌شود که تمام تمرکز ما بر روی تمرین باشد، ضمن اینکه امکانات تهران خیلی بهتر است و ما در شهرستان هیچ امکانات سخت افزاری نداریم.

وی افزود: در روستا با تراکتور یک پیست ۴۰۰ متر خاکی ساخته‌ایم تا بتوانیم من و برادرم هر دو در آن تمرین کنیم. چون فاصله زیادی تا مرکز ایلام داریم ، این امکان وجود ندارد که هر روز برای تمرین به مرکز استان برویم. اما با حضور در تهران و استفاده از امکانات پایتخت موجب می شود که تمام تمرکزمان روی تمرین باشد و سرعت پیشرفت مان بیشتر شود.

ناصری ادامه داد: امسال هدف من و برادرم حضور در رقابتهای صحرانوردی آسیا است که در اسفند ماه برگزار خواهد شد، اما اگر از سوی فدراسیون برای تیم صحرانوردی انتخاب نشویم، به رقابتهای داخل سالن آسیا خواهیم رفت. به هر ترتیب ما همچنان تمرینات را زیر نظر عباس فتحی پیگیری خواهیم کرد. ‌تمام هدف ما این است که در رده بزرگسالان جزو بهترین ها باشیم.

لازم به یادآوری است که خلیل و جلیل ناصری دو برادر دوقلو هستند که که سال گذشته در رده جوانان از مقام آوران دوی صحرانوردی قهرمانی کشور بودند و از امسال در رده سنی بزرگسالان خواهند دوید. این دو برادر پیش از این در رقابتهای صحرانوردی قهرمانی آسیا در ژاپن شرکت کرده و موفق به کسب مقام دوم تیمی شدند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با خلیل ناصری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi