مطالب مرتبط:

کابالرو در اندیشه طلای المپیک

کابالرو در اندیشه طلای المپیک

tm.aspمx

“دِنیا کابالرو” کوبایی که یکی از بلند پرواز ترین دوومیدانی کاران زن دنیاست حالا در اندیشه طلای المپیک ارتقای رکورد ملی کوبا که در دستان خودش هست می باشد.

“دِنیا کابالرو” بعد از پیوستن به لیست قهرمانان رقابت های جهانی ۲۰۱۵ پکن، اهداف بلند پروازانه ای را برای بازی های سال بعد المپیک ۲۰۱۶ ریو دارد. دو هدف بزرگ کابالرو در المپیک ۲۰۱۶ ریو، ارتقا رکورد ملی و کسب مدال طلا المپیک می باشد.

پرتابگر ۲۵ ساله کوبایی امسال توانست دومین مدال طلا را در ماده پرتاب دیسک برای کشورش در رقابت های جهانی پکن ۲۰۱۵ به ارمغان آورد، اولین مدال طلا را ۲۳ سال پیش “ماریزتا مارتن” توانست در رقابت های المپیک ۱۹۹۲ در شهر بارسلونا کسب کند.

کابالرو در حال حاضر بعد از پشت سر گذاشتن یک ماه موفق آمیز در حال آماده سازی خود برای المپیک ریو می باشد.

این پرتابگر زن کوبایی در تازه ترین صحبت هایش می گوید: من خودم را برای رفتن روی سکوی رقابت های المپیک ۲۰۱۶ آماده می کنم. من با هر رنگ مدال خوشحال خواهم شد ولی تمام تلاشم را برای بدست آوردن مدال طلای المپیک انجام خواهم داد.

او هم چنین اضافه کرد: یکی از اهداف من شکستن رکورد “هیلدا راموس” کوبایی است که در سال ۱۹۹۲ پرتابی معادل ۷۰.۸۸ متر داشته است.

مربی او، “رائول کالدِرون” از پرتابگرهای دیسک سابق، گفته های وی را تاییدکرد و افزود: نتایح سال ۲۰۱۵ ما را مجبور به تعیین این اهداف بلند پروازانه کرد. ما می توانیم از مدال طلای المپیک ریو صحبت کنیم ولی در ابتدا احتیاج داریم که تمرینات را بیشترکنیم ، اول باید ۶۵ را به ۶۶ متر تبدیل کنیم و این امر را بطور مداوم انجام دهیم تا بتوانیم رکورد را ارتقا دهیم. این یک طرح استراتژیک است و ما بهترین عملکرد را در المپیک ریو خواهیم داشت.

این مربی در پایان  اظهار داشت : کابالرو از لحاظ فیزیکی می تواند با ۲ کیلو اضافه وزن و رسیدن به وزن ۸۳ کیلوگرم به وزن ایده آل برای این رقابت ها برسد و بدون به خطر انداحتن سرعت العملش، خود را قوی تر کند. روحیه ورزشکاری و یک ذهن قوی بهترین چیزی است که در کابالرو وجود دارد و همین برای موفق شدن عالی است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کابالرو در اندیشه طلای المپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi