مطالب مرتبط:

فدراسیون دوومیدانی برای درگذشت سرمربی دوچرخه سواری پیام تسلیت فرستاد

فدراسیون دوومیدانی برای درگذشت سرمربی دوچرخه سواری پیام تسلیت فرستاد

tسm.aspx

فدراسیون دوومیدانی با توجه وظیفه خود برای همدردی با جامعه بزرگ دوچرخه سواری در پی در گذشت سرمربی استقامت آن پیام تسلیت فرستاد و خود را در این غم شریک دانست.

فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران با انتشار پیامی درگذشت فوت ناگهانی آلبرت سولویان سرمربی تیم های ملی استقامت و نیمه استقامت دوچرخه‌سواری ایران را تسلیت گفت.

در متن این پیام که برای خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری صادر شده ، آمده است: “با کمال تأسف اطلاع یافتیم آلبرت سولویان سرمربی تیم های ملی استقامت و نیمه استقامت دوچرخه سواری ایران دار فانی را وداع گفته است. فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران ضمن آرزوی مغفرت و علو درجات برای آن مرحوم؛ این ضایعه را به خانواده آن مرحوم، فدراسیون دوچرخه سواری و جامعه ورزش کشور تسلیت می گوید.”

لازم به یادآوری است که آلبرت سولویان سرمربی تیم های ملی استقامت و نیمه استقامت دوچرخه‌سواری ایران که به تازگی با فدراسیون ایران قرارداد بسته بود، روز گذشته به دلیل سکته قلبی در تهران درگذشت. او در ورزشگاه آزادی و در اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران دچار عارضه قلبی شد و قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شود، درگذشت.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “فدراسیون دوومیدانی برای درگذشت سرمربی دوچرخه سواری پیام تسلیت فرستاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi