گفت و گویی با احمد فرود

گفت و گویی با احمد فرود

tm.aspx

احمد فرود دونده پراستعداد و آینده دار  دوهای نیمه استقامت کشورمان می‌گوید صالح لی باعث افزایش کیفیت اردو شده بود و از سوی دیگر آمدن اقایی کیهانی باعث افزایش روحیه ما شد.

 

احمد فرود در گفت و گو با سایت فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: برپایی اردو برای دونده های نیمه استقامت و استقامت قبل از شروع مسابقات دوی صحرانوردی تصمیم بسیار خوبی بود. دونده هایی که به این اردو دعوت شده بودند نشان دادند همگی با انگیزه و مصمم در کسب موفقیت هستند . از سوی دیگر حضور بهروز صالح‌لی که رزومه خوبی دارد، بر کیفیت اردو افزوده بود. البته خیلی دوست داشتیم زمان این اردو بیشتر باشد اما این گونه نشد.

وی افزود: در روزهای پایانی اردو، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی در اردو حضور یافت و با ورزشکاران به گفت و گو پرداخت. صحبت های وی در خصوص ورزشکاران دوهای نیمه استقامت و استقامت دلگرم کننده بود.

فرود در پایان گفت: صمیمانه از تلاش مسئولین فدراسیون تشکر می‌کنم و امیدوارم تا با برپایی متعدد این اردوها به احیاء این رشته ورزشی کمک کنیم.اردوهایی که با بکار گیری مربیان مجرب در یک فصل کامل تمرینی تمام نقاط ضعف و قوت یک دونده ارزیابی می‌شود و با یک برنامه ریزی هدفمند به یک افتخار آفرینی مبدل می‌شود نشانگر اینست که مدیریت دوومیدانی فردی آینده نگر و روشنفکر است.

برچسب ها

دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی

مواردی ک در کارآفرینی دوومیدانی بحث میشود
ماده های دو و میدانی
دوها
استارت
پرش ها
پرش با نیزه

دانلود دانلود پاورپوینت کارآفرینی دوومیدانی
دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

مفصل زانو بزرگترین و پیچیده ترین مفصل بدن انسان است و بیشترین آسیب و تخریب مفصل در زانو اتفاق می افتد امروزه خیلی از مردم و ورزشکاران از دردهای زانو رنج میبرند این پاورپوینت میتواند شما را با مفصل زانو و آسیب های آن آشناتر سازد

دانلود دانلود پاورپوینت مفصل زانو و آسیب های زانو

0 دیدگاه در “گفت و گویی با احمد فرود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط:logo-samandehi