مطالب مرتبط:

گفت گویی با نیادوست

گفت گویی با نیادوست

tm.aspx

 

مسلم نیادوست دونده شیرازی کشورمان گفت: امیدوارم که این اردویی که برگزار شد اردوی آخری نباشد بلکه روند این اردوهای آموزشی ادامه دار باشد.

بعد از مدتها برای دوندگان استقامتی و نیمه استقامتی اردویی چند روزه برنامه ریزی شد و به ورزشکاران این ماده توجه شد. در این مرحله بیشتر ورزشکاران مورد ارزیابی و رکوردگیری قرار گرفتند. اینکه ورزشکاران چند روز در اردو حضور داشتند، نکته بسیار خوبی بود. در ادوار گذشته معمولا دو تا سه روز ، آن هم در حد یک رکوردگیری و ارزیابی در اردو بودیم و بعد به شهرهای خود باز می‌گشتیم.

وی افزود: ورزشکاران در سه رده سنی مختلف در این اردو حاضر داشتند. نوجوانان و جوانان حضور یافته در اردو، تکنیک های جدید را آموزش دیدند و همچنین از تجربیات ورزشکاران ملی و بزرگسال استفاده کردند. اگر این روند درست و اصولی ادامه پیدا کند قطعا در آینده پشتوانه های خوبی برای دوهای نیمه استقامت و استقامت ساخته خواهد شد و نسل طلایی دوباره بازخواهد گشت. این گونه اردوها برای مربیان نیز نقطه عطفی است، چرا که آنها هم از تجربیات یکدیگر استفاده کردند.

دونده شیرازی کشورمان اضافه کرد: هدفگذاری من جابجایی رکورد ۱۵۰۰ متر در رقابتهای داخل سالن آسیا است که حدود چهار ماه دیگر برگزار خواهد شد. البته نیم نگاهی هم به کسب مدال دارم. اما هدف اصلی بهبود بخشیدن به رکورد ملی است. برای دوی ۸۰۰ متر هیچگونه برنامه ای ندارم و صرفا در تمرینات ۸۰۰ می دوم. البته در مسابقات باشگاهها نیز در این ماده شرکت کردم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “گفت گویی با نیادوست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi